USKUMATU! SEE VALELIK ÕPILANE pandi õpetaja elu hävitamise eest vangi

USKUMATU! SEE VALELIK ÕPILANE pandi õpetaja elu hävitamise eest vangi

Cornwallist pärit 22aastasele Elisa Biancole määrati vanglakaristus kuna noor naine rikkus oma naissoost õpetaja elu täiesti ära. Muuhulgas teeskles Elisa, et ta kannatab ravimatu vähi all. 

Cornwallist pärit 22aastasele Elisa Biancole määrati vanglakaristus, kuna noor naine rikkus oma naissoost õpetaja elu täiesti ära. Muuhulgas teeskles Elisa, et ta kannatab ravimatu vähi all. 

Elisa valetas oma õpetajale, et tema vanemad ahistavad teda ning hooliv Sally otsustas õpilase enda juurde elama kutsuda. Just sel hetkel saigi kogu õudus, mis lõpuks Sally elu hävitas, alguse. Segane õpilane hävitas esimese asjana Sally abielu. Selleks tegi ta tutvumisportaali konto ning teeskles, et on mees, kellele Sally väga meeldib. 

Seejärel väitis toona 18aastane naine, et on vähihaige ja tal on vaid kolm kuud elada jäänud. Elisal õnnestus õpetajat veenda, et too töölt ära tuleks ning aitaks noore naise elu viimastel kuudel tema unistusi ellu viia. 

Õpetaja viis Elisa iga päev haiglasse, mille kohvikus noor naine aega parajaks tegi. Ta viis oma vale isegi nii kaugele, et plaasterdas end ise, jätmaks mulje, et temaga haiglas ka midagi tehti. 

Peale Sally abielu purustamist kehastus Elisa hiljuti lesestunud Johniks, kes õpetajaga meilivahetusse astus. Sally sai väljamõeldud Johniga väga lähedaseks. Siis tuli Elisa välja järgmise valega ja teatas, et ka kujuteldav mees John on vähihaige ja noor naine lavastas olematu mehe surma enne, kui õpetaja temaga kohtuma pidi. 

Õpetaja on tänaseks Prantsusmaale kolinud ning loodab oma elu uuesti alustada. Elisale määrati kahe aasta ning kaheksa kuu pikkune vangistus jälitamise ja ahistamise eest. 

unilad.co.uk