Uskumatu! Stjuardess pani lennukis äri püsti ja teenis sellega müstilise summa

Uskumatu! Stjuardess pani lennukis äri püsti ja teenis sellega müstilise summa

Kesk-Aasia lennufirmas töötanud stjuardess teenis kahe aastaga peaaegu 900 000 eurot palgalisa. Kuidas? Naine magas raha eest reisijatega. Nii õnnestus tal iga lennuga taskusse panna rohkem, kui 2000 eurot. Paraku jäi stjuardess nüüd oma riivatu äriplaaniga vahele, ta vallandati ning saadeti tagasi kodumaale. 

Kesk-Aasia lennufirmas töötanud stjuardess teenis kahe aastaga peaaegu 900 000 eurot palgalisa. Kuidas? Naine magas raha eest reisijatega. Nii õnnestus tal iga lennuga taskusse panna rohkem kui 2000 eurot. Paraku jäi stjuardess nüüd oma riivatu äriplaaniga vahele, ta vallandati ning saadeti tagasi kodumaale. 

Saudi Araabia kohaliku väljaande Sada andmetel tunnistas naine, et ta seksis iga lennu ajal mitmete reisijatega ning kõige tulusamad olid tema jaoks just pikad lennud Ameerika Ühendriikidesse. Lennufirma nime, kus naine töötas, pole avalikustatud. Firma esindaja sõnul teenis stjuardess iga reisiga umbes 2000 eurot. Kohe, kui juhtkond tema isiklikust ärist teada sai, otsustati naine vallandada ning kodumaale tagasi saata. 

Lennufirmade võrdlemiseks loodud veebilehe Jetcost.co.uk üks loojatest, Antoine Michelat ütles Daily Mail’ile järgmist: “Stjuardesside ning lennureisijate vahel tekib alati omamoodi eriline side. Lennuteenindajatel on sarmi. Kui enamik töötajaid seda ära ei kasuta, leidub siiski ka neid, kes otsustavad olukorrast kasu lõigata.” 

“Minu jaoks tundub kahe aasta jooksul sel viisil 900 000 euro teenimine väga müstilisena. Kuid kunagi ei või kindel olla, eks tema teenistus olenes paljuski ka sellest, kui rikastele reisijatele ta seda teenust osutas,” ütles Antoine Michelat.  

Varasemalt sel aastal kirjutati Daily Mail’is, et Jaapani lennufirmades on prostitutsioon tõusuteel. Paljud anonüümseks jäänud stjuardessid rääkisid Shukan Post’ile, et neile makstakse regulaarselt pilootidega vahekorda astumise eest. Reisijaga magamise eest saavad nad 400 kuni 600 eurot. Seetõttu on stjuardessiametist saanud paljude jaapanlannade unistuste töö, mille saamine on väga keeruline – soovijaid on meeletult, lausa kümnetes tuhandetes.  

 

dailymail.co.uk