Uus kuum paar: Nexuse-Helen krabas Inese endise peika?

Ehkki Helenit on nähtud pigem seksika Prike tegevjuhi Reigo Randmetsa käevangus, otsustas tüdruk aastavahetuse veeta Soomes, romantilisel suusareisil New Yorgis maalikunstnikuna tegutseva Eda-Ines Etti endise poiss-sõbra Martin Saarega, kirjutab Kroonika.

Ehkki Helenit on nähtud rohkem seksika Prike’i tegevjuhi Reigo Randmetsa käevangus, otsustas tüdruk aastavahetuse veeta Soomes, romantilisel suusareisil New Yorgis maalikunstnikuna tegutseva Eda-Ines Etti endise poiss-sõbra Martin Saarega, kirjutab Kroonika.

“Suusareisil olid seltskonnas vaid armunud paarikesed, nende seas Helen koos Martiniga. Nende vahel on kindlasti midagi enamat kui sõprus,” kinnitavad kõrvalseisjad.

“Me käisime küll suusatamas, aga kindlasti polnud seal midagi romantilist. Seal oli meie ühine sõprade punt. Kõik polnud ikka päris paarid,” räägib Helen.

Martini sõnul on tal aga koguni kaks kallikest. Küsimuse peale, kas Eda-Inese koha on nüüd endale napsanud Helen Randmäe või siis tema varemgi mainitud sõbranna Merily Jürna, vastab Martin: „Mõlemad inimesed on mulle väga kallid!”

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja