VANGLAST PÄÄSENUD POKSIJA teeb ilma olümpiamängudel!

Aastal 2005 määrati Amnat Ruenroeng'ile 15aastane vanglakaristus, sest ta röövis Taimaal turisti ning tol hetkel tundus selle noormehe tulevik üsnagi tumedates toonides kujunevat, ent täna võistleb ta Rio olümpiamängudel. Kui tavaliselt muudab vanglaelu inimese veelgi ebainimlikumaks, siis Amnat tunnistab, et tema jaoks oli see võimalus ennast muuta.

Aastal 2005 määrati Amnat Ruenroengile 15aastane vanglakaristus, sest ta röövis Taimaal turisti ning tol hetkel tundus selle noormehe tulevik üsnagi tumedates toonides kujunevat, ent täna võistleb ta Rio olümpiamängudel. Kui tavaliselt muudab vanglaelu inimese veelgi ebainimlikumaks, siis Amnat tunnistab, et tema jaoks oli see võimalus ennast muuta.

Vaesest perekonnast pärit 36aastane Amnat õppis vanglas viibides poksima ning leidis endale eesmärgi, mille nimel vaeva näha ja tänaseks on sellest hobist saanud elukutse – Amnat tegeleb professionaalsel tasemel Tai poksiga. Amnat arendas oma oskusi vanglas, osaledes ka vangide riiklikel võistlustel ning ta vabanes ennaegselt tänu heale käitumisele – vanglas tuli ta reaalselt viibida poolteist aastat ja 2007. aastal oli ta taas vaba mees, kellel on nüüdseks ka siht silme ees.

Mehe sihiks on Rios võita medal ning minevikust rääkides ütleb ta vaid, et see kõik on möödanik ja täna on ta täiesti teine inimene.

Allikas: dailymail