Venemaa rokikuningas Mumiy Troll toob tõelise vene peo Parlamenti

Päev enne armastusepäeva, ehk 13 veebruaril 2009.a. esineb Tallinnas pärast pikaajalist pausi kuulus Venemaa  rokikuningas Mumiy Troll. Bänd annab kontserdi romantilise Valentinipäeva eel ööklubis Parlament. Selle liidriks, laulude autoriks ja vokalistiks on Ilja Lagutenko.

 

Päev enne armastusepäeva, ehk 13. veebruaril 2009 esineb Tallinnas pärast pikaajalist pausi kuulus Venemaa rokikuningas Mumiy Troll. Bänd annab kontserdi romantilise Valentinipäeva eel ööklubis Parlament. Selle liidriks, laulude autoriks ja vokalistiks on Ilja Lagutenko.

Kahetunnine kontsert toimub kammerlikus klubiatmosfääris klassikalise rock-kontserdi vormis, kus enamiku lugudest moodustavad uued lood uuelt albumilt „8“ (Kaheksa). Samas esitatakse kindlasti ka klassikalisi, vanu ja armastatud hitte, millega juba üle 10 aasta on publikut võlutud…

Bändi liider Ilja Lagutenko iseloomustab uut albumit kui reisi erinevates stiilides, meeleoludes ja tunnetes. “Revolutsiooniline lahendus seisneb selles, et Mumiy Trolli uuel albumil on üle viiekümne tuhande näo,” räägib muusik.

Albumit koostati kolmes linnas – Moskvas, Jevpatorias ja Los Angeleses ning seega peetakse albumit kõige mastaapsemaks tööks bändi ajaloos. “Kõik kahel plaadil olevad laulud võiks kuuluda “The Best” formaati. Erinevuseks on vaid see, et nad on kõik absoluutselt uued ning kirjutatud viimase poole aasta jooksul!”

Mumiy Trollil on kavas üllatada mitte ainult ennast, vaid ka oma publikut originaalse uue albumi esitlemisega.

Iga kontsert üllatab huvitava lavakujunduse, lavastusvõtete ja detailide rohkusega. Iga uus album väljendab uut stiili kõiges – alates aksessuaaridest pillidele kuni saidi vormistuseni.

Kontserdi kuulamise võimalus on vaid 1000 inimesel.

 

Tometas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja