Victoria Beckham käis koolis Gucci kotiga!

Victoria Beckham käis koolis Gucci kotiga!

Victoria Beckham, 39-aastane nelja lapse ema, unistas juba lapseeas disainimisest. Ta tunnistas hiljuti ajakirjale Grazia, et tema esimene koolikott oli GUCCI! Loe edasi, et teada saada veel huvitavaid fakte naise minevikust, mis puudutavad moodi.

Victoria Beckham, 39-aastane nelja lapse ema, unistas juba lapseeas disainimisest. Ta tunnistas hiljuti ajakirjale Grazia, et tema esimene koolikott oli GUCCI! 

Victoria pere oli jõukas, kuid neiu üritas seda iga hinna eest peita. Ta ei lubanud isegi enda isal teda Rolls Royce’iga kooli ette sõidutada. Juba sel ajal suutis Victoria trendi luua, mis sai ka teiste seas väga populaarseks. Ta hakkas korraga kandma kahte paari sokke, kuna arvas, et niimoodi näeb koolivorm palju parem välja.

Kord, ühel õhtusöögil Marc Jacobsiga, tunnistas Posh Spice talle, et ta töötab kleidikollektsiooni kallal. Ta sai kuulsalt disainerilt väärt nõuande: “Sa pead teadma seda, et kollektsioon peab olema parima kvaliteediga. Nii saavad teised öelda, et kollektsioon lihtsalt ei meeldi neile, aga mitte seda, et see on halb!”

Kui Victoria esitles 2008. aastal oma kõige esimest kollektsiooni, siis see tähendas väga palju. Ta oli ka sel hetkel kõigile tuntud kui Spice Girlsi liige ning jalgpalluri naine. Naine võitles oma unistuse nimel edasi ning 2013. aasta novembris sai ta Chaneli loovjuhi Karl Lagerfeldi käest auhinna BAMBI. Mees väitis, et enamik inimesi ei ole nii edukad oma teise või kolmanda ametiredeli peal, kuid Victoria on igas mõistes erand!

 

Grete Link

 

Sarnased artiklid