VIDEO! JUSTIN BIEBER võrgutas ära maailma kõige seksikama naise

Maailmakuulus popstaar Justin Bieber (24) on viimased seitse aastat olnud kokku-lahku suhtes Selena Gomeziga ning veel mõni aeg tagasi tundus, et nad on jälle paar, kuid nüüdseks on see läbi. Justin võrgutas ära maailma kõige seksikama naise - 21aastase Hailey Baldwini.

Maailmakuulus popstaar Justin Bieber (24) on viimased seitse aastat olnud kokku-lahku suhtes Selena Gomeziga ning veel mõni aeg tagasi tundus, et nad on jälle paar, kuid nüüdseks on see läbi. Justin võrgutas ära maailma kõige seksikama naise – 21aastase Hailey Baldwini.

Hailey valiti 2017. aastal meesteajakirja Maxim poolt maailma kõige seksikamaks naiseks.

Justin ja Hailey on tegelikult ka varem väljas käinud, kuid toona vajus suhe ära. Nüüd aga tundub, et Justin ja Hailey on jälle koos. Nimelt nähti neid alles hiljuti Brooklyni pargis intiimselt aega veetmas ning silmi jätkus paaril vaid teineteisele. 

2016. aastal käis Justin mõnda aega Haileyga, kuid otsustas siiski Selena tagasi võtta, mis paraku samuti kestma ei jäänud. Justin on endale loonud pahapoisi imidži, mis naiste silmis vägagi võrgutavalt ja põnevalt mõjub, ent seda, kes mehe südame alatiseks endale võidab, näitab vaid aeg.

Vaata videot Justinist ja Haileyst Brooklyni pargis romantiliselt aega veetmas allpool.