SUUR GALERII! Buduaari turg LIVE Tallinnas 14.-15.03. Vaata, kes käisid müümas ja ostmas!
fotod: Maksim Toome

Rekordarv müüjaid! Buduaari turg LIVE Saku Suurhallis tõi laupäeval kohale ka rekordarvu ostjaid. 

Müügis oli uut ja vähekasutatud moekaupa naistele, lastele ja meestele. Üllatava menu osaliseks said toidu- ja tervisekaubad, shoppajad viisid koju mett, ürte, tervislikke snäkke ja õlisid, värsket leiba, suitsuvorsti, talusinki, hapukurke ja -kapsast, kooke, torte ja küpsiseid. Kohal oli ligi 500 müüjat!

Päeva juhtis ning šoppajaid ergutas särtsakas moeguru Ženja Fokin.

STAARITURUL müüsid oma riideid, jalanõusid ja aksessuaare mitmed pealinna säravaimad naised, moeblogijad ja moegurmaanid: 

Merlin Uusküla, Berit Sal Saller, Grete Paia, Madli Vilsar, Anni Rahula, Merlyn Uusküla, Liis Lemsalu, Kertu Jukkum, Lilian Lõhmus ja Marilin Kaareste, Keith ja Breth Tootsi, Getter Jaani, Joanna Ojastu, Marie-Heleene Ventsli, Maarja Siim, Egle Eller-Nabi, Anna-Elisabeth Vaher, Jekaterina Bulgarina, Elisa Kolk.

MOETURUL tegid turu külalistele suurepäraseid turupakkumisi tuntud Eesti disainerid ja brändid: Tallinn Dolls, Mimi Disain, Iris Janvier, Kirill Safonov, Diana Kurves, Donna Nordica, Liina Stein, Kristi Liiva, Diana Arno, Mimi Disain, Dadamora ja Emma and Theo.

Buduaari turg LIVE modellidena Garderoob.net ja Donna Nordica moeshowdel astusid üles Miss Raplamaa missikandidaadid. Kaunitele modellidele tegid make-up MG Beauty meigikunstnikud. Nunnumeetri lõid lakke Mimi Disain lasteriiete show pisikesed modellid ja Chihuahua Sõprade Liidu trikikooli koerad Krista Laaneti juhtimisel.

Buduaari turg LIVE toetajad:

- Hõrgud Geisha šokolaadikommid tegid meele magusaks.

- Turu sõnumit levitas raadio Uuno.

- Pakid toimetas kohale Itella SmartPost.

- Laupäeval pidutsesid turulised Klubis Teater, kus toimus Buduaari turg LIVE ametlik afterparty.

Buduaari turg LIVE pani taaskord õla alla kasuperedele, kogudes koos MTÜ-ga Igale Lapsele Pere rõivaid, jalatseid, mänguasju ja muud tarvilikku.

TV3 ülevaadet turust näed SIIN

Kanal 2 Reporteri külaskäiku turule näed SIIN.

 

Fotod: Maksim Toome, Sirli Lump ja Buduaar

buduaariturg.ee