3 KÕIGE ÄGEDAMAT asja minu garderoobis: Kätlin Hallik

erakogu

Karin Karu

Naised armastavad ilusaid rõivaid, aksessuaare ja kõike muud sellega seonduvat - vähemalt suurem osa neist.

Pole midagi põnevamat, kui oma sõbranna riidekapis ringi piiluda. Rubriigis: “3 kõige ägedamat asja minu garderoobis” toome teieni säravate Eesti naiste lemmikpalad. 

Tegemist on esemetega, mis on nende naiste jaoks kõige ägedamad ning sel korral toob oma lemmikud välja tantsija ja saatejuht Kätlin Hallik.

Kätlin tõdeb, et talle on alati meeldinud erilised ja oma looga esemed ning riided. “Avastan end üsnagi tihti mõnest taaskasutuspoest ja minu lemmikud on ka põnevad leiud välismaalt. Usun, et tänapäeval on riided kiires ringluses, kuid samas olen ma praktilist usku ning võin öelda, et minu riidekapp on pigem väike kui suur.”

Esmalt toob Kätlin välja oma musta torukübara.

“Soetasin selle endale mõni aeg tagasi ühest taaskasutuspoest Balti Jaama Turult. See on nii klassikaline, kuid samas tohutult silmatorkav. Kohe kui kübarat nägin, olin täiesti lummatud. See hakkas mulle jutustama lugu vanadest aegadest ning samas on seda väga põnev igapäevaellu sobitada. Ta on edev ja pilkupüüdev, kuid samas nii elegantne,” ütleb Kätlin.

Foto: Marek Metslaid

Teiseks esemeks on Roberta Eineri pintsak.

“Mulle väga meeldib Roberta Eineri käekiri. Nii jõudiski mu garderoobi see värviline, kuid samas mõnusalt mahe ja romantiline pintsak. Mulle meeldib see julgus ja naiselikkus, mis Roberta kollektsioone iseloomustab. Pintsak ise on niivõrd värvikas, et seda kandes hoian teisi toone pigem neutraalsetena.”

Foto: Kätlin Hallik

Ja kolmas ese on Ralph Laureni suit.

“Olen suur türkiis-sinise tooni austaja. Kõigist värvidest märkan seda alati esimesena. Ja nii leidsin endale täiesti juhuslikult Ralph Lauren’i vintage linase kostüümi. Sel aastal on pastelsed toonid ning ka türkiis-sinine moes ning ma hoian end väega tagasi, et mitte kõiki asju seda tooni osta. Kostüüm ise on aga mõnus ja hingav, konkreetse joonega, aga mõnusalt naiselik. See on minu kindel selle suve lemmik,” ütleb Kätlin.

Foto: Kätlin Hallik