3 LAPSE EMA Kirsti Timmer kirjutas Kaja Kallasele postituse: “Ei saa enam vait olla!”

Anu Hammer

Buduaar

Hinnatud selgeltnägija Kirsti Timmer kirjutas sotsiaalmeedias, et arvas senini, et ta ei hakka seda teemat kommenteerima, kuid enam ei suuda ta vait olla.

Kolme lapse emana ütles Timmer Kaja Kallasele üsnagi konkreetsed sõnad.

Avaldame Kirsti postituse täies mahus.

2019 aasta sügisel palus TV3 mul ennustada aastavahetussaate tarvis mida toob 2020. Sel ajal ei olnud koroonat olemas. Ennustasin, et tuleb hingamisteede haiguse puhang, mis niidab massiliselt inimesi. 2020 tõi meile koroona. Samal kevadel paluti mul vaadata kaua see epideemia kestab. Nägin kolme lainet, see kõik on videopildina olemas, tõestatav. Paljud vaidlesid vastu, see lihtne nohu-köha, kohe läheb üle… Ei läinud. Ma ei eksinud. Ütlesin välja ka selle, et meie sportlased ei lähe Olümpiale ja Uku võidab Eesti Laulu, aga justkui ei sõida Eurovisoonile. See oli arusaamatu meile salvestuse ajal. Kui paluti vaadata vaktsiine, mida siis alles loodi, neid veel polnud, nägin, et lõpuks pöördub kõik miskipärast äriks, raha saab oluliseks ja noortele meestele ei soovita ma seda vaktsiini, mina nägin, et sellel on hilisem seos laste saamisega.

Ma ei ole vaktsiinivastane, mul on kaks doosi õlas, mul on pass olemas. Mu tütrel on vaktsiinid tehtud, aga oma kaht alaealist poega ma ei ole nõus vaktsineerima. Algusest peale oli jutt, et lapsi ei vaktsineerita.
Meie peres ei ole keegi koroonat põdenud, samas lähedased sõbrad on olnud haiged. Ka raskelt.
Ma mõistan piiranguid, aga mitte kellaajalisi, nakkus ei sõltu kellaajast.

Paar nädalat tagasi ennustas Merily Õhtu saates, et Kaja Kallas läheb nõudmistes karmimaks, isegi liiale. “Jõhkraks”, ütles Merily.

Jah proua peaminister, tänane nõue, et lapsed alates 12. eluaastast peavad olema vaktsineeritud-ma ei kirjuta sellele alla. Miks? Sest ma ei ole siiani oma nägemustega eksinud ja ma usaldan ennast rohkem kui Teid! Vähemalt oma laste osas. Teie peate doosid ju kellegi õlga saama, aga mina olen ema ja keegi teine ei vastuta minu laste heaolu eest, lapsevanem vastutab, seni kuni nad on täisealised. Seega, Kaja Kallas, Te läksite minu jaoks üle piiri!

Oi kuidas ma ei taha sekkuda sellesse teemasse, ma ei talu neid vaidlusi ja kaklusi siin facebookis, aga kusagil tuleb piir ette, lapsed on olulisemad kui riigi raisatud raha, vähemalt iga ema jaoks. #kajakallas #peaminister
P.S. Palun vaidlusi teemal kas koroona on olemas või ei, siia postituse alla mitte kirjutada. Pooldajad ja vastased, ärge minu seinal kakelge, ma väga palun!