3000 EUROT tahad teenida? Leia see inimene üles ja saad raha

3000 EUROT tahad teenida? Leia see inimene üles ja saad raha

Möödunud reede hilisõhtul leidis Tartus aset inetu intsident  Rally Estonia avakontsert jäeti pooleli ning Anne Veski esitus samuti. Esinema oodatud räppar Nublu lavale ei jõudnudki. Põhjuseks on vandaalide poolt korraldatud elektrikatkestus  just nii usub Rally Estonia koostööpartner Shell Helix, kes on ühtlasi välja pannud 3000 eurose vaevatasu, et tabada isik, kes lõhkus helitehnika ja LED ekraani, mille tõttu kontsert pooleli jäeti.

Rally Estonia kirjutab sotsiaalmeediasse tehtud postituses: “Shell Helix Rally Estonia koostööpartner paneb välja 3000 euro suuruse vaevatasu, et tabada kurjategija, kes lõhkus möödunud reede hilisõhtul Tartu Raekoja platsil helitehnika ja LED ekraani, mille tõttu katkes Anne Veski ja Nublu kontsert. 

Politsei on juhtunust informeeritud ja esimesel võimalusel esitatakse neile ka avaldus kriminaalmenetluse algatamiseks, sest esialgsel hinnangul on tekitatud kahju suurus ligi 100 000 eurot.

Praeguseks on tuvastatud, et kahju tekitati reedel umbes kella 23.50 ajal Raekoja plats 13 maja peaukse ees, kus pahatahtlik inimene ühendas lahti toitesüsteemi peakaabli, millest tekkis ülepinge. 

3000 euro suurune vaevatasu antakse välja vihje eest, mis viib süüdlase tabamiseni. 
Kõik vihjed on oodatud aadressile vihje@rallyestonia.ee

 

Sarnased artiklid