6 PÖÖRAST KÜSIMUST ja julget vastust: Kethi Uibomägi

Näitlejatar ja lauljatar Kethi Uibomägi on naine, kes oskab igas olukorras imehea välja näha. Buduaar esitas Kethile mõned pöörased küsimused. Näiteks küsisime, millisest kehaosast oleks naine vajadusel nõus loobuma ning mida ta teeks, kui leiaks külmkapist pingviini.

Kelleks tahtsid sinu vanemad, et sa saaksid?

Mu vanemad on kasvatanud mind nii, et ma oleksin töökas, aus, siiras, empaatiline ja vapper inimene – selliseks tahtsidki, et ma saaksin. 

Millise kehaosa oleksid vajadusel nõus loovutama oma kõige kallimale inimesele ja miks just selle?

Suu, sest see on mu kõige kasulikum ja töökam kehaosa – ma laulan, näitlen ja saan sellega alati leiva lauale. 

Kas on midagi, mida sa armastad teha, vaatamata sellele, et oled selles üsna koba?

Tantsida. Mulle tundub, et ma olen kohe eriline salsakuninganna, kuni hetkeni, mil ma näen, et oi, ega ikka ei ole küll.

Kirjelda olukorda, mil tundsid nii suurt piinlikkust, et soovisid nähtamatu olla?

Siis, kui juhtus, et pidin väga heale tuttavale lubatud juubeli õhtujuhtimise ära ütlema, sest lavastuse kontrolletendus pandi ootamatult samale päevale ja ma ei saanud sealt puududa. Sellised olukorrad tekitavad minus vastikust, sest mulle ei meeldi teisi alt vedada. Mis siis, et mina ei ole selles süüdi, aga mulle ei meeldiks, kui keegi minuga nii käituks.

Mida teeksid, kui leiaksid oma külmkapist pingviini?

Pingviinid on mu lemmikud, aga ma oleks mures, et kuidas ta vaeseke külmikusse sattus. Saadaksin ta esimesel võimalusel paremate ja talle sobivamate tingimustega paika elama, kus tal oleks ruumi ringi paterdada. 

Mis on sinu päris supervõime? 

Tulla alati võitjana välja ka kõige keerulisematest olukordadest ja need elu õppetundidena kogemuste raamatusse juurde panna. 

Kethi Uibomäge ja ka teisi La La Ladies bändiliikmeid on võimalik live‘is näha terve augustikuu vältel Tartu Hansahoovis. Naised esinevad muusikalises stand up‘is, kus on võimalik sisse piiluda ausalt pöörase Eesti meelelahutusmaailma köögipoolele. 

Vaata lisainfot siit