BIKIINIFITNESSI MODELLI kiri: Kuidas ma kõhupekist lahti sain?

Pole saladus, et kõik naised tahaksid omada kaunist ja saledat figuuri, kuid reaalsuses pole seda sugugi nii lihtne saavutada. Buduaarile saatis kirja Elena (nimi muudetud), kes enda sõnul tegeleb hobi korras bikiinifitnessiga ning tänu sellele karmile alale sai ta endale ka nähtavad kõhulihased. Kuid mis on selle hind?

Loe Elena kirja allpool:

Ma ei ole bikiinifitnessi võistleja, kuid olen juba mõnda aega selle alaga tegelenud ning selle maailma endale nii-öelda selgeks teinud. Kuidas saada lahti kõhurasvast oli minu suurim murekoht üsnagi pikka aega – tee neid kõhulihaseid palju sa teed, aga peeglist küll mitte midagi vastu ei vaadanud. Siis aga loobusin kõhulihaste tegemisest sootuks ning keskendusin harjutustele suurte raskustega, näiteks kükid, seljatreening, ja ma muutsin oma toitumist.

Otsustasin hakata võimalikult puhtalt sööma – rohkelt munavalget, kodujuustu, rasvata kanafileed ja juurde aurutatud juurikaid ning pisut kookosrasva või ghee‘d. Tükike tumedat šokolaadi, kus ei ole rohkem kui 10 grammi suhkrut 100 grammi kohta, ei teinud ka midagi halba. Must kohv steviaga, hommikupuder steviaga, maitsestamata jogurt samuti. Ja nii ma tiksusin sellise väga tervisliku menüü peal, tehes samal ajal suurte raskustega kükke ning ühel hetkel peeglisse vaadates ei suutnud ma seda ära uskuda – nähtavad kõhulihased esimest korda elus. Tehtud! Olemas! Ma sain sellega hakkama! Umbes kolm kuud võttis aega selle tulemuseni jõudmiseni.

Kuid siis kadus mul igasugune isu seda munavalget, kodujuustu ja kanafileed süüa. Lihtsalt ei tahtnud enam. Ja teate mis, ma loobusin oma kõhulihastest ning võtsin menüüsse tagasi nii vanakooli praekartuli, rasvase juustu, kodused kotletid kui ka sefiirikorvikesed ja vanaema pannkoogid moosiga. Ma treenin muidugi edasi, aga tean, et võistlema ei lähe kunagi, sest need nähtavad kõhulihased ei ole minu silmis seda vaeva väärt. Aga mul oli vaja see ise ära katsetada ja ma ei kahetse midagi.

Buduaarile Elenalt