EKSPERIMENT: sealt siis leiavadki Eesti mehed endale armukesi?!

EKSPERIMENT: sealt siis leiavadki Eesti mehed endale armukesi?!

Olen korduvalt kuulnud, et kuskil veebiavarustes on üks kodumaine hästi roosa lehekülg, kus pidevalt hämmastavaid asju juhtub. Küll otsitakse sealt endale sekspartnereid, proovitakse leida ekstreemsete fetishite rakendamiseks partnereid ja pakutakse sadade eurode kaupa sponsorlust.  Nii otsutasingi lehe, mis end ise “seksikate inimeste kohtumispaigaks nimetab” veebist üles kaevata ja endale sinna paariks tunniks kasutaja teha – lihtsalt selleks, et kuulujuttudele kinnitust saada. Mis peale registreerumist juhtus? Olen siiani natuke hämmingus. 

Olen korduvalt kuulnud, et kuskil veebiavarustes on üks kodumaine, hästi roosa lehekülg, kus pidevalt hämmastavaid asju juhtub. Küll otsitakse sealt endale sekspartnereid, proovitakse leida ekstreemsete fetišite rakendamiseks partnereid ja pakutakse sadade eurode kaupa sponsorlust. Nii otsutasingi lehe, mis end ise “seksikate inimeste kohtumispaigaks” nimetab, veebist üles kaevata ja endale sinna paariks tunniks kasutaja teha – lihtsalt selleks, et kuulujuttudele kinnitust saada. Mis peale registreerumist juhtus? Olen siiani natuke hämmingus. 

Alustuseks pidin selle eksperimendi tarbeks endale uue meiliaadressi tegema. See pisiasi kaelast ära, saingi end registreerima asuda. Maalisin endast ankeeti täites üsna kummalise pildi. 18aastane blondide juuste ja pruunide silmadega neiu, kes on 169 sentimeetrit pikk ja kaalub kõigest 52 kilogrammi. Kui välimuse kirjeldusega ühele poole sain, hakkas arvutiekraanil sillerdav ankeet minu seksuaalsuse kohta küsimusi esitama. Orientatsioon? Täna olen bi-seksuaalne. Kui tihti soovin seksida? Miks mitte paar korda päevas! Minu roll seksis? Vastavalt vajadusele nii passiivne kui aktiivne. Kas mulle meeldib masturbeerida? No miks mitte! Mis mind erutab? Pikast loetelust osutusid tänu kullile ja kirjale valituks seksvideod, nahk, lateks ja kehamaalingud.  

Kellega soovin tutvuda? Olenemata asjaolust, et välja pakuti ikka kõik versioonid, mille peale üks inimene vähegi tulla suudab, eelistasin seekord siiski ainult mehi. Tutvumise eesmärgi jätsin märkimata – las mõistatavad! 

Olin ankeedi täitmisega umbes poole peale jõudnud, kui märkasin, et postkastis ootas mind juba viis uut kirja. Need potsatasid sinna kahe esimese minuti jooksul. Kahe tunni jooksul laekunud kirjade number oli 206 – üks veidram kui teine. 

Mõned stiilinäited: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Olles umbe jooksnud postkastist kuidagi läbi närinud, avastasin enda jaoks sellise põneva kategooria nagu “kuulutused”. Lõviosa kuulutustest sisaldas sõna “sponsoreerin”. 

Mehi, kes naist otsisid, oli peaaegu 6000! Enamik neist tunnistavad sisestatud kuulutuses, et ei otsi midagi kindlat, nad tahavad lihtsalt lõbutseda – seega on tõenäoliselt osade meeste näol tegemist abielumeestega, kes endale sealt armukese leida loodavad. 

Naisi, kes endale “kuulutuste” kategooriast meest otsivad, on kõigest natuke rohkem kui 500.

Mida sellest kõigest siis järeldada võib? Esiteks pole tegemist tutvumisleheküljega, vaid osta-müü-vaheta netilehega, kus kaubaks on lihtsalt inimesed. Lõviosa meestest, kes nende paari tunni jooksul väljamõeldud 18aastasele neiule kirjutasid, pakkusid talle esimese asjana seksi eest raha. Seal käib korralik enampakkumine! Teine asi, mis mulle silma jäi, oli see, et ka meie pisikeses Eestis on väga palju väga veidrate fetišitega inimesi. Ei ole me nii illikukupaid pimedas toas salaja teki all nahistajad midagi!

 

Heidi Ruul