FITNESSIBEIB ERNA HUSKO avalikustas valusa peatüki oma minevikust

FITNESSIBEIB ERNA HUSKO avalikustas valusa peatüki oma minevikust

Soomlannast fitnessikaunitar ja sotsiaalmeediastaar Erna-Anna Husko on endine tippiluuisutaja, kes kõigest 12-aastasena oma harrastuse tõttu üksinda Soomest Eestisse kolis. Mõned aastad tagasi vahetas Erna uisuplatsi jõusaali vastu ning hakkas aktiivsemalt sporti tegema ja tervislikult toituma.

Hiljuti avaldas blond kaunitar sotsiaalmeedias šokeerivad pildid oma minevikust, kus ta oli alakaaluline ja oma toitumist väga rangelt jälgis. 

“Kes veel ei tea, siis aastaid tagasi olin ma professionaalne iluuisutaja. Kaalusin pidevalt oma toitu, lugesin kaloreid ning muretsesin, et ma juurde ei võtaks. Minu jaoks oli väga oluline, et mul oleks reite vahel vahe ning et mu kaal jääks 40 kilo kanti,” avalikustas fitnessikaunitar Instagrami postitatud story`s. 

“Ma tegin koguaeg trenni ja olin sõltuvuses oma kaalu jälgimisest. Mõnikord kaalusin ennast lausa kaks korda päevas,” lisas ta.

“Siis aga läksin ma jõusaali, hakkasin raskuseid tõstma ja avastasin, et õige toitumise ja jõutrenniga olen õnnelikum kui kunagi varem. Olen nelja aastaga juurde võtnud 15 kilo,” tunnistas Erna avameelselt.