KADUNUD MARKKUSE EMA: teadsin, et midagi on juhtunud

KADUNUD MARKKUSE EMA: teadsin, et midagi on juhtunud

Markkus Ansberg jäi Võru linnas kadunuks ööl vastu 24. oktoobrit, aastal 2015, mis tähendab, et tänaseks on sellest kurvast õhtust möödas juba paar päeva enam kui aasta. Kuigi noormeest on selle aja vältel väsimatult otsinud nii vabatahtlikud kui ka politsei, siis siiani see tulemusi andnud ei ole. Võru maavanem kutsus Markkuse otsingutega seotud ametkonnad kokku, et arutada, mis on tehtud ja millised eesmärgid tulevikuks seada. 

Markkus Ansberg jäi Võru linnas kadunuks ööl vastu 24. oktoobrit aastal 2015, mis tähendab, et tänaseks on sellest kurvast õhtust möödas juba paar päeva enam kui aasta. Kuigi noormeest on selle aja vältel väsimatult otsinud nii vabatahtlikud kui ka politsei, siis siiani see tulemusi andnud ei ole. Võru maavanem kutsus Markkuse otsingutega seotud ametkonnad kokku, et arutada, mis on tehtud ja millised eesmärgid tulevikuks seada. 

Politseijaoskonna juht madis Soekarusk tõdeb, et otsingud jätkuvad ning erinevaid asjaolusid analüüsitakse pidevalt ning ühtegi vihjet ei jäeta kontrollimata. 

Markkuse vanemad on algusest peale olnud veendunud, et pojaga pidi midagi juhtuma, et niisama ta ära ei jooksunud. Markkuse ema ütleb, et kohe kui mees helistas, et poeg ei võta telefoni vastu, siis esimesest päevast saadik ta teadis, et midagi on väga valesti. “Ta ei olnud selline laps, kes lihtsalt läheb ära või endale käe külge paneb. Kommentaare lugedes, et no noor nolk joob nädal aega ja tuleb tagasi… meie poja puhul on see välistatud,” tõdeb Marika.

Markkuse otsingud jätkuvad ning endiselt on kõik vihjed ja abi oodatud.