KATI LAEVA UUS AKUSTILINE JÕULULAUL “Hinges salamisi”

Kati Laev, kes sai avalikkusele tuntuks tänu Eesti Laul 2016 konkursile, andis välja uue südantsoojendava jõululaulu “Hinges salamisi”. “Hinges salamisi” on lugu, mis jutustab ühest ilusast jõuluaja mälestusest ning lootusest, et see kõik jääks kestma.

“Läbi aastate on jõulud olnud meile üheks tähtsamaks traditsiooniks, mida me põlvest põlve edasi kanname. See on koosolemise aeg pere, sõprade ja lähedastega. Ent mõtetes oleme ka nendega, kes mingisugusel põhjusel meiega koos olla ei saa, ent kellel on alati koht meie südameis,” rääkis loo autor Kati Laev.

“Mäletan, kuidas minu vanaema kirjeldas oma lapsepõlve pühade mälestusi, aega, mil toodi põhud tuppa, kuuske ehtisid küünlad ning ahjus praksus tuleleek. Selle jutustuse ainetel sündis ka minu jõululugu, mis elab nüüd, aastaid hiljem, salamisi meie hinges edasi…” lisas autor.

Loo viisi autor on Kati Laev, sõnade autorid on Kati Laev ja Kaidi Laev.

Kati Laeval õnnestus koos ansambliga Noorkuu pääseda edukalt Eesti Laul 2016 finaali. Eesti rahva suur poolehoid saatis Kati Laeva nii Eesti Laulu poolfinaalis kui ka finaalis telefonihääletuse näol.