KOLM on kohtuseadus ehk kuidas ma pokkeris oma parima tulemuse saavutasin

Brit Suurraid

Olybeti ja Buduaari pokkerieksperiment on jätkuvalt täies hoos ja teate mis - kolmas turniir on tänaseks seljataga ja seal tundsin ma end juba õige hästi!

Ootasin pikisilmi seda mõnusat teisipäeva õhtut, et teki all diivanil lösutades oma oskused proovile panna ja lootsin sisimas, et pean seekord veel kauem vastu kui kahel esimesel. Mingi ime läbi see mul ka õnnestus ja tulemus oli mu isiklik rekord – 96st naisest jõudsin ma 24ndale positsioonile! Nüüd muidugi on see koht, kus kõik vilunud pokkerimängijad vaid muigavad, et mille üle siin isegi rõõmustada on, aga ma tundsin enda üle siirast uhkust.

Mängu käigus läks mul esiteks juba kaartidega üllatavalt hästi ning häid käsi tuli laksti ja laksti. Full house, flush, kolm samasugust kaarti – milline eufooria mind valdas, kui mõni tõeliselt hea kombinatsioon tuli! Ja lausa mitu korda! Kuigi ma mängisin üldjoontes üsna turvaliselt, sest ma lihtsalt ei usalda oma oskusi veel piisavalt, et väga riskantseid käike teha, siis mõned käigud proovisin ma ka julgemalt panustada ja oi-oi kui valus oli, kui vastase käsi minu omast parem oli. Lõppkokkuvõttes õnnestus mul esmakordselt kergitada oma punktiskoori üle 20,000 (märkuseks siinkohal, et iga mängija alustab 10,000ga) ja ausõna, ma olin täiesti sillas! Siis muidugi lendas kogu see rõõm vastu taevast, kui mängulauda lisandusid mängijad, kelle punktiskoor küündis 100,000 kanti ja ma mõistsin, et olen pigem ikka lehmakoogi staatuses. Madalam kui muru. Allesjäänud mängijatest peaaegu viimane. Kuigi mul polnud eales nii head punktiskoori olnud.

Iga mänguga muutun ka ma ise kindlamaks, ent kui on üks asi, mille ees ma jätkuvalt hirmu tunnen, on live-turniiridel panustamine. Ma ei tea, miks, aga see žetoonidega sebimine tundub justkui kõrgem matemaatika ja ma alles hakkan mängust ja kombinatsioonidest sotti saama! Hetkel on see online mängudes jube mugavaks tehtud ja süsteem ütleb sulle ette, mis su valikud on, aga live-turniiril ei saa ma ju kellegi teise abile enam lootma jääda. Või on keegi nõus mulle sponsoriks tulema ja kõrvasisese raadiosaatja soetama, et saaksin mõne eksperdiga mängu jooksul nõu pidada? Nali!

Kel tekkis huvi selle maailma vastu, siis veel pole hilja liituda ja kvalifikatsioonidelt endale koht 11. detsembril toimuvasse finaali tagada! Eesti naiste pokkeriliiga 2021 online turniirid leiavad aset teisipäeva õhtuti kell 20.00 OlyBeti pokkeritoas.

Esimene live-turniir leiab aset Tartus, Olympic Casino Ülikooli mängusaalis ja 30.oktoober ja teine turniir toimub Tallinnas, Hiltonis Olympic Park kasiinos 27. novembril. Eesti naiste pokkeriliiga tegemiste kohta saad lähemalt lugeda nende Facebooki lehelt.

 

Pane tähele, et Eesti hasartmänguseaduse kohaselt saavad turniiridel osaleda kõik soovijad alates 21. eluaastast! Lisainfot live turniiride kohta leiab siit!