KRISTI LOIGO karmidest süüdistustest: “Etteheited on alusetud”

KRISTI LOIGO karmidest süüdistustest: “Etteheited on alusetud”
pilt: Kodutunne/Facebook

Skandaal “Kodutunde” endise produtsendi Kristo Loigo (endine Nilov) ümber ei näi vaibuvat.

Nimelt kahtlustatakse, et Kristi olevat saatele annetatud rahasid väärkasutanud ning sellest lähtuvalt lõpetati eelmisel reedel ka koostöö Kristiga.

Otsus tuli Kristile ootamatult. Oma Facebooki lehel jagab Kristi oma nägemust juhtunust. “Seoses Postimehes täna avaldatud looga, mille kohaselt kaalub Kanal 2 “Kodutunde” produtsendi osas politsei poole pöördumist, pean vajalikuks lühidalt kommenteerida minu suhtes esitatud kahtlusi ja süüdistusi,” kirjutab ta.

Kristi ütleb, et Kanal 2 seiskas “Kodutunde” tootmise ootamatult ja põhjendamatult. “Väites, justkui oleks “Kodutunde” koostööpartnerite poolt saabunud kaebused. “Kodutunne” pole sellest teadlik olnud. Vastasel juhul oleksime reageerinud koheselt ning edastanud kõik vajalikud dokumendid. Teiseks, vastab samuti tõele, et Kanal 2 on soovinud “Kodutunde” annetusrahade kasutamise osas aruandlust. Oleme edastanud kanalile sellekohase kulutabeli, mida Kanal 2 on palunud täpsustada algdokumentidega. Olen pöördunud oma raamatupidaja poole, kes vastavad kuludokumendid koondaks, et saaksin need Kanal 2-le ka edastada. Paraku ei pidanud Kanal 2 vajalikuks meie poolt koondatavate ja edastatavate algdokumentide äraootamist ega nendega sisulist tutvumist, vaid selle asemel on avaldatud “Kodutunde” ja saate produtsendi mainet oluliselt kahjustavaid ja alusetuid etteheited,” ütleb Loigo.

Kristi sõnul on kõik “Kodutunde” annetusrahad sihtotstarbeliselt kasutusse läinud. “Olen valmis sellekohase dokumentatsiooni esitama nii kanalile kui ka vajadusel õiguskaitseorganitele. Senise koostööpartneri poolt õhku paisatud etteheited on ennatlikud, alusetud ning põhjendamatud. Samuti jääb nende eesmärk arusaamatuks,” ütleb ta lõpetuseks.

https://www.facebook.com/kristi.nilov/posts/10213081212543330