LUGEJA KOGEMUS: KALLEID asju tuleb ise müüa mitte kirbupoodi anda!

Tagasi artikli juurde

10 kommentaari

 • RoosaHaldjas
 • kellyke136

  kellyke136

  Õige!! Ei tohi oma asju lasta teistel müüa! Need võivad kas kaduma minna või siis ei saa sa pärast raha endale müüdud asja eest!!!!
 • leane

  leane

  müünud pole. ostnud olen, lastele eelkõige. Enamus need kohad on ikka sellised haisvad ja odavad, mööbel on lombakas ja asjad kokku surutud. Aga Buduaari turgu ootan küll, eks seal ka igast kaupa, aga olen kõige rohkem häid asju sealt ostnud.
 • iivuke

  iivuke

  olen ka mõelnud, et prooviks kuhugi müüki viia, aga tundub, et vist ei tasu :D
 • luxe

  luxe

  Olen ka viinud tartus Tehase kirbukale 2 korda, vist ei ole kaduma läinud asju, ei pidanud arvestust aga topiliseks ja kudumid ja pluusid olid nende lihvimata puidust stangedega boxist kyll ära rikutud, guessi kampsunid jm mis uued, olid niidi väljas igalt poolt, sest puidu kylge kinni jäänud, myyk oli tagasihoidlik , hinnad olid megahead, rent oli ylikallis, tasuks viia vaid lasteasju, millega nagunii enam midagi teha ei ole muud kui prügkasti :)
 • H

  H

  olen nõus, kallemaid asju kaltsukasse pole mõtet viia, olen proovinud ka ühte brändikauba vahendajat, aga asjad seisavad juba pool aastat tema käes ja müüdud on 10 asjast üks. Lisaks ta paneb oma juurdehindluse otsa, mis teeb asja veel kallimaks ostja jaoks.
 • Kukanuta

  Kukanuta

  Olen müünud mitmeid kordi ja pole kunagi miinusesse jäänud. Kalleid, hinnasiltidega esemeid viin harva, pigem mitte kunagi sellisesse kohta müüki. Paraku proovitakse ja möllatakse ja siis ikkagi ei osteta. Müün asju, mis ongi kõrvale pandud ja kui midagi kaduma läheb (ka sellega peab arvestama) pole sellest suurt numbrit. Kallemaid ja hinnasilridega asju püüan tutvusringkonnas või netis müüa.
 • jah

  jah

  ma ise pole müünud aga ostnud olen küll, imestan ka mis asju seal kirbukas müüakse, ma nime ei tea aga asub välisminni juures keldris, ses mõttes et mõnel täitsa uued asjad aga osadel poolik ja peaaegu lõpunikasutatud meigiasjad ja siis sellised riided mis on nii kulunud ja kantud et ma ise viskaks need prügikasti kuna neid ei sobi enam ka tasuta ära anda.
 • piia

  piia

  Mul sarnane kogemus, ei müünud eriti midagi, osteti laste 1-2euroseid riideid, sellised mida ise mõtlesin, et jagaks tasuta. Üle 50eur asja sinna viia on mõt-te-tu ja oht-lik!!!

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!