MARTIN PLASER: HEA ÜKSIKEMA, ole meheks, ära mängi isa!

Lapse kasvatamisel võtavad enamasti sõna emad, mitte isad, ent tegelikult on üsnagi loomulik, et mõlemal osapoolel on mõtteid, mida nad edasi anda tahaksid. Põline eestlane Martin Plaser, kes igapäevaselt juhib maadlusklubi ning tegeleb seal laste õpetamisega, avaldas loo, mis on eelkõige mõeldud üksikemadele.

Tagasi artikli juurde

38 kommentaari

 • nojah

  nojah

  Ja mis nüüd välja tuli: Martinike ise lahkus lastest ja abikaasast. Nüüd on ka tema lapsed katkise hingega ja sellised, keda ta siin artiklis kirub. Ja tema uus seksisemu Regiina saab kunagi tagasi sama, mida ta Martini naisele tegi: kunagi jäetakse ka tema noorema tibi pärast maha. Karma saab ta kätte.
 • mexxxx
 • oih

  oih

  Küll nüüd hakati naisi maha tegema. Aga kas te olete m6elnud, et martini trenni pannaksegi just need lapsed, kes on arglikud? Üksikemadel on nii arglikke kui julgeid lapsi, nii nagu ka üksikisadel.
 • Kursisolev
 • üksikema

  üksikema

  Martinile:
  Tänan, ei. Suurematel lastel on huvialad olemas. Viisin erinevatesse kohtadesse proovima ja nad valisid - ala järgi ja pigem isegi treeneri järgi. Sattus ette ka selline, kus üks laps enne algust juba otsa ringi keeras ja teine laps pärast kolmandat trenni teatas, et selle inimese juurde ta enam ei lähe. Ebameeldivaid asju on elus piisavalt, ei pea neid ise juurde tekitama. Isegi kui mu lapsed jäävad sinu või Erki Noole maailmas lontrusteks, pole põhjust kurvastada - see ei ole maailm, mida lastele eeskujuks sean.
 • reeturbeib

  reeturbeib

  Põhimõtteliselt on see, mida Martin Plaser räägib, õige - emad hellitavad oma poegi liiga ära (tütardega neil seda pattu hingel küll pole). Aga... teades seda päriselu, siis mõjub tema jutt väga kahepalgelisena. Väga.
 • reeturbeib

  reeturbeib

  Põhimõtteliselt on see, mida Martin Plaser räägib, õige - emad hellitavad oma poegi liiga ära (tütardega neil seda pattu hingel küll pole). Aga... teades seda päriselu, siis mõjub tema jutt väga kahepalgelisena. Väga.
 • sille

  sille

  ootan huviga lugu tüdrukute kohta. siin oli häid mõtteid küllaga, ehk tuleb sealtki.
 • naine

  naine

  Hea lugu, tänud autorile! On, mille peale ka oma laste kasvatamise käigus (koos laste isaga õnneks) mõelda...
 • Pets

  Pets

  Huvitav, kuidas inimesed ei loe artiklit läbi ja lahmivad niisama. On ju selgelt öeldud et suurema osa loobujatest moodustavad üksikemade pojad... See on trend ja ilmselt tuleneb millestki, millele autor otsib vastust. Kindlasti on loobujate hulgas ka üksikisade, vanavanematega ja ka mõlematr vanemat omavate laste hulgas... See pole selle artikli teema. Olen ka üksikema käe all kasvanud aga õnneks oli emal nii kiire meie "elus" hoidmisega, et nunnutamiseks ei jäänud aega. Küll aga tutvusringkonnas palju näiteid olukorrast millest autor kirjutab.
  Millegipärast negatiivsetes kommentaarides kumab läbi emade kibestumus...
  Ja see et "Jalga lasknud isa on ka süüdi" pole mingi väide... See jalgalasknud isa on täiesti teise artikli teema.

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!