MEES ARVUSTAB: “EESTI NAISED on üliilusad, aga seest surnud”

pilt: Shutterstock

Buduaar

Sotsiaalmeedias avaldab arvamust Eestist pärit Andrei, kes tunneb, et eestlannades puudub igasugune õrnus ning et nad on seest surnud.

Andrei tõdeb, et tema arvamus on muidugi niiöelda ümardatud ehk siis alati leidub ka erandeid, kuid enamjaolt olevat eestlannad külmad.

“Eesti naised on üldiselt isehakkamasaavad ja neil pole ajalooliselt ega ka geneetiliselt välja kujunenudki seda õrnust ja neil pole vaja meest võrgutada ellujäämise nimel. Ümardades muidugi. Üldiselt arvan, et raske on leida rahvast (soomlased võibolla), mis oleks võõrastavam ja egokesksem, kui eestlased. Kunagi ütles mulle üks slaavlane, et eestlannad on üliilusad, nagu prantslannad, kuid seda vaid väliselt. Seest oleks nad nagu surnud … . Ei mingit tundemaailma, mida jagataks,” kurdab ta.

Veel arvab Andrei, et mida aeg edasi, seda enam paneb ta Eesti naiste seas tähele kiiret mutistumist ning allapool suunurkasid. Ka meeste osas tal midagi positiivset öelda ei ole. “Eks kive tasub loopida ka meeste kapsaaeda. Siin korralik matside kogukond, naistele väike valik. Ühiskonnas on liiga palju ratsionaalsust ja üksteise vormi surumist. Eestlus on kitsas ja ratsionaalne formaat. Ratsionaalsus on aga igav ja kuiv.”