MIKS VÕIKS VOLKSWAGEN TIGURAN olla iga naise unelmate auto?

MIKS VÕIKS VOLKSWAGEN TIGURAN olla iga naise unelmate auto?
Buduaar

Kohtusin hiljaaegu tööga seoses venelannast kosmeetikuga, kes kirjeldas, et püsimeik ning kunstripsmed peavad lõhnama seksi järgi, viidates sellele, et miski ei tohi olla naise juures tülgastavalt ebaloomulik.

Kui ma paar päeva hiljem sain Mustamäe Møller Auto esindusest tervelt kaheks päevaks enda kasutada Volkswagen Tiguani, tõmbasin millegipärast mõttes venelanna öelduga paralleeli – see auto on loomulikult seksikas, ülbe ja naisterahva jaoks ideaalsete lisadega.

Mikrolaineahi see kindlasti pole!

Kui kõige ebaseksikam ese seade naiste arvates on mikrolaineahi, siis üks seksikamaid keskklassiautosid on kindlasti uue kere ja kõikide lisadega uus Volkswagen Tiguan. R-Line’i paketiga linnamaastur on parajalt suur, ent samas mõnusalt väike. Maasturina on Tiguanil juba sportlikud geenid, mida kinnitavad LED-esituled, teravamad küljejooned ja black-style-välispakett.

Kõike teeb iseseisvalt!

Mustamäe Møller Auto esindaja Sander ulatab mulle lehe, mille mõlemal küljel on informatsioon selle kohta, milleks kõigeks Tiguan kohe võimeline on ning mida talle veel lisada saab. Kui Tiguan oleks kolmeaastane tüdrukutirts, siis tema parasiitsõna oleks: ”Iseee, ISEEE!” Alustame sellest, et auto pargib end ise. Hüvasti autokoolis õpitud külgboksitarkused ning tere tulemast 21. sajand ja parkimisassistent. Sellele järgneb tagasihoidlik fakt, et Tiguan ka sõidab ise. Sõiduridade lugemine, pikivaheregulaatoriga kiirushoidik ja lähiümbruse jälgimissüsteem linnaliikluse hädapiduriga annavad sulle kokku võimaluse, et sa ei pea hoidma jalga gaasil ega ka roolima – auto sõidab iseseisvalt.

Need pisikesed võluvad detailid

Poodides tõmbavad mind tihtilugu just need rõivad, millel on pisikesed, ent peidetud vinged detailid. Näiteks eriti laheda mustri ja värviga salatasku, mida keegi ju tegelikult ei näe, aga mina tean, et see seal on. Volkswagen Tiguan on nagu üks kelmikas pintsak – pealt lihtne ja loogiline, seest eriline valitud teadjaile. Esiistmete all peidavad end sahtlid, sest sahtleid ei ole kunagi liiga vähe. Lisaks on esiiste nimmetoega ning seljatugedel paiknevad hoiutaskud ja klapplauad. See on nagu kõrgklassi garderoob – imeline! Kusjuures eesmise kaassõitja istme seljatugi on täielikult allaklapitav, näiteks IKEA mööbli transportimine ei tohiks enam kunagi probleemiks olla!

Sõbralik soovitus

Siinkohal pean jagama blondiinianekdooti sellest, kuidas ma auto elektriliselt avatavat ja suletavat pakiruumiluuki avada püüdsin. Viibates jalaga auto tagaosa juures, avaneb pagasiluuk ise. Küll aga pead sa selleks auto mootori välja lülitama, mida mina aga ei teinud. Siinkohal tunnen kohustust kõikide naiste ees antud teadmist jagada – enne, kui hullumeelselt jalaga vehkima hakkate, palun lülitage Tiguani mootor välja, sest alles siis avaneb luuk automaatselt.

Mõnusat proovimist!

Joanna Veeremaa

Sarnased artiklid