MIS SAI Erik Orgu ja Paljas Porgandi dieediskandaalist?

MIS SAI Erik Orgu ja Paljas Porgandi dieediskandaalist?

Selle aasta kevadel jõudis avalikkuse ette skandaal tuntud toitumisnõustaja Erik Orgu ning blogija Paljas Porgand ehk Merilin Taimre vahel. Nimelt ütles Erik, et tema silmis ei oma blogija Paljas Porgand ehk Merilin Taimre mingeid teadmisi dieedist ega ka toitumisest ning et inimesed peaksid juhinduma hoopis Eriku enda soovitustest.

Mõni aeg hiljem andis Paljas Porgand oma blogis aga vastulöögi, kus ta ütleb, et Eriku toitumiskava on täielik näljakava ehk Orgu paneb inimesed nälgima.

Lugu sellest, kus Erik kritiseerib Paljast Porgandit, loe siin

Paljas Porgand kirjutas oma blogis järgnevalt: “Ka mu ema on jälginud lõputult neid kavasid ning ikka ja alati on sama tulemus. Ta piirab end täpselt nii kaua, kuni motivatsioonilihas väsib, nälg on tappev ja tahaks taas inimese kombel elada, mitte toidu ja selle kaalumise nimel. Ja kogu langetatud kaal ja rohkemgi veel tuleb tagasi silmapilkselt! Ma ju näen, kuidas ta sööb muna hommikuks, salati lõunaks ja õhtusöögi jätab hoopis et ära. KUID OMETI ütleb Erik Orgu, et päästa oma massiliselt müüdavat “näljakava”: “Porgandist ja paastumisest rääkides ütleme niimoodi, et Porgand ei ole toitumisnõustaja, ta ei ole liikumisnõustaja, tal ei ole kogemusi ja teadmisi, seega kuulake siiski oma ala professionaale nagu näiteks mina.” Aplaus!”

Eile aga osales Erik TV3 veebisaates “51 Küsimust,” kus ta vastas Brigitte Susanne Hundi küsimustele. Seal ütles Erik, et ta ei ole Paljas Porgandiga kunagi üldse tülis olnudki.