“MITU LAST MA PEAN sulle veel sünnitama, enne kui sa mind naiseks võtad?”

Tagasi artikli juurde

9 kommentaari

 • K4ili
 • naine

  naine

  Rasedana on naine tavalisest haavatavam. Loodus on nii seadnud, et sel perioodil kerkib jõuliselt esile allasurutu. Mitme lapse emana võin öelda, et ükski olukord ei lahene iseenesest. Kehtib reegel - kellel on probleem, see algatab. Alati. Kuid tuleb valmis olla sellekski, et esialgne mõttetuhin ongi teisepoole jaoks olnud möödanik. Mis saab siis? Enesekehtestamist saab ja tuleb õppida (iga algus on raske...). Ja mitte ainult enese heaolu pärast. Paarisuhe muutub tunduvalt paremaks, kui kaks inimest saavad väljendada julgelt oma soove ja seisukohti. Peale ühiseid (k.a tuliseid!) dialooge saab leppida kokku edasises. Muide, äärmiselt vajalik oskus edukakas abielumaratoniks.
 • külmkümmendviis

  külmkümmendviis

  Aga miks naine kordagi ei maini põhjuseid, et miks ta üldse abielluda soovib?
  Mida see juurde annab?
  Mida see muudab?

  Vastused on ainult juriidilised?
 • arvan

  arvan

  ütle mehele, et paned teisele lapsele oma nime, kui mees abielluda ei taha. siis on üks mees mehe nimega ja teine sinu omaga.
 • Omg

  Omg

  Nagu lasteaed. No mis jutt, alustades juba sellest, et teine laps planeeritud ei olnud aga ärahoidmiseks midagi ei teinud ka ? Lõpetades sellega, et nii hea mees aga abielluda ei taha jne.. Halloo inimene, kui Sinu jaoks on abielu OLULINE siis sa lihtsalt ei saagi enne lapsi kui Sa abielus ei ole. Või vähemasti teine laps enam enne abielu ei sünni. Sinuga käitutakse nii nagu Sa lubad endaga ise käituda.
 • maiu tamm

  maiu tamm

  Kui mees mainis! Hakkasin kohe tegutsema! Uurisin millal lahti oleku ajad saksis ja kutsusin mehe peale tööd saksi ja täitsime avaldused ja panime pulmapäeva paika! Enne seda elasime 3 aastat koos vabalt ja laps isegi oli olemas aasta ja 10 kuune! Kõik toimib kui ohjad enda kätte võtta!
 • Nurmeliblikas

  Nurmeliblikas

  Aga ütle mehele otse välja, et soovid abielluda. Lapseootel paar saab abielu kohe registreerida (muidu on min 30 päeva ooteaega). Tuleb avaldus esitada ja riigilõiv maksta. Kui raha pole, ei pea suuri pulmi pidama - või tegema ainult kõige lähematele sugulastele pulmapeo. Mõtle, mis ajal meeldiks sulle pulma-aastapäeva tähistada ja pane aeg paika. Mehed on vahel otsustusvõimetud - siis tuleb asjad lihtsalt ise paika panna ja ära teha.
 • väga kurb olukord. ma ei oska kahjuks midagi soovitada, eks pead leppima sellega, et mees abielluda ei taha
 • ly

  ly

  mehed ei ole mõtetelugejad. istu mehega maha ja räägi suu puhtaks, et sinu jaoks on abielu oluline ja küsi, et miks tema jaoks enam ei ole

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!