“SEE POLE VEREJANU, MULLE MEELDIB seda mängu mängida”

“SEE POLE VEREJANU, MULLE MEELDIB seda mängu mängida”
erakogu

Kikkpoksija Markko Moisar viibib juba eelmise aasta detsembri keskpaigast saadik Tais, et ennast korralikult välja puhata ja seejärel taas võistlusareenile naasta.

Võistlustest rääkides tõdeb Moisar, et ta on õppinud oma keha kuulama. Kui on aeg puhata, siis ta puhkab ja kui aeg treenida, siis teeb trenni. Tai on Moisari sõnul parim koht, kus teha mõlemat. ”Siin, kus ma trenni teen, on väga palju Tai tšempioneid. Neilt ma õpin väga palju head juurde kindlasti.”

Võib ehk üllatav tunduda, ent Markko armastab väga ka mediteerimist. Tais on tal selle jaoks lausa eraldi paik. ”Siin mägedes on soojaveeallikad, kuhu on hea taastuma minna. Iga kord, kui ma seal käin, mediteerin 15 minutit,” nendib kikkpoksija.

Markko tõdeb, et kikkpoks ei ole tema jaoks verejanu, vaid elustiil. ”Mulle meeldib seda teha. See hoiab mind elus: teen trenni, annan trenne. Mulle meeldib seda mängu mängida. Kui teistele meeldib Playstationit mängida, siis mulle meeldib seda teha ja ringis võistelda.”

Tallinnas toimub 22. veebruaril kikkpoksi suursündmus The League vinge järelpeoga, kus esineb Chase & Status. Markko Moisar valmistub selleks mölluks rahulikult Tais.

Moisari vastane The League’il on Aleksander Kozatšenko (Valgevene).