Tahad talveks päikese alla tööle? India luksushotell valib Eestist töötajaid

Tahad talveks päikese alla tööle? India luksushotell valib Eestist töötajaid

See siin on väljakutse tublidele ja teotahtelistele Eesti neidudele vanuses 20-30 eluaastat! Indias, New Delhis asuvasse viietärnihotelli otsitakse kuute uut töötajat – töökohaks on hotellis asuv lounge-restoran! Pakkumine jõudis Eestisse tänu Indias elavale ja töötavale Eesti ärinaisele, kes hindab kõrgelt eestlaste tublidust ja tööarmastust ning kes kannab hoolt ka selle eest, et tütarlapsed, kes valituks osutuvad, end tema kodulinnas Dehlis võimalikult hästi ja koduselt tunneksid. Samuti otsitakse aastaringselt töötajaid ka teistesse India viietärni hotellidesse. Hetkel käib ka konkurss, kus otsitakse ühte maailmatasemel baarmani (mees). Tööpakkumisest lähemalt: India pealinnas, New Delhis asub luksuslik viietärni hotell, kus peatuvad kohalikud prominendid, poliitikud ning Gandhi perekonnaliikmed ning just sel põhjusel valitakse kõik töötajad sinna läbi konkursi! Hotell asub Delhi südames ühes ilusaimas ja puhtamas eliitrajoonis! 

See siin on väljakutse tublidele ja teotahtelistele Eesti neiudele vanuses 20-30 eluaastat! Indias, New Delhis asuvasse viietärnihotelli otsitakse kuute uut töötajat – töökohaks on hotellis asuv lounge-restoran! Pakkumine jõudis Eestisse tänu Indias elavale ja töötavale Eesti ärinaisele, kes hindab kõrgelt eestlaste tublidust ja tööarmastust ning kes kannab hoolt ka selle eest, et tütarlapsed, kes valituks osutuvad, end tema kodulinnas New Delhis võimalikult hästi ja koduselt tunneksid. Samuti otsitakse aastaringselt töötajaid ka teistesse India viietärnihotellidesse. Hetkel käib ka konkurss, kus otsitakse ühte maailmatasemel baarmani (mees).

Tööpakkumisest lähemalt: India pealinnas New Delhis asub luksuslik viietärnihotell, kus peatuvad kohalikud prominendid, poliitikud ning Gandhi perekonnaliikmed ning just sel põhjusel valitakse kõik töötajad sinna läbi konkursi! Hotell asub New Delhi südame ühes ilusaimas ja puhtaimas eliitrajoonis! 

Kõigest lähemalt loe allpool!

Keda otsitakse:

6 tüdrukut vanuses 20-30 eluaastat

võib olla üliõpilane

väga oodatud on turismi, toitlustust ja hotellindust õppivad tudengid nii kutse- kui ka kõrgkooli baasil

inglise keele oskus suhtlustasandil, heade kommetega, iseseisev ja väga hea suhtleja

kasuks tuleb eelnev töökogemus baaris või restoranis või haridus turismivaldkonnas 

nii eestlased kui venelased on teretulnud

Töö kirjeldus:

kuus tööpäeva nädalas

tööaeg: kell 17.00 kuni 01.00

töötamine baaris ja restoranis, kokteilide segamine, ettekandjatöö (teeme ka kohapealse kursuse neile, kel puudub kogemus)

suhtlemine klientidega

tellimuste võtmine

Mida pakume:

Internship viisa Indiasse 6 kuuks

edasi-tagasi lennupiletid

tervisekindlustus

elamist New Delhis

toitlustus töö juures

transport

põhipalka 500 eurot neto (kuupalk) + lisatasud

Hotelli kohta vaata pilte siin

See on imeline võimalus avastada Indiat ja New Delhit, mis on üks huvitavamaid ja dünaamilisemaid suurlinnu maailmas ning nautida vabasid päevasid New Delhis ringivaatamiseks. New Delhisse vajatakse inimesi 1. oktoobriks (muud pakkumised aastaringselt), ajaks, mil päeva keskmine temperatuur on 25 kraadi, päikeseline. Sellel perioodil toimub New Delhis palju pulmapidustusi, hooaja tipp-päevadel toimub seal kuni 5000 pulma päevas ja enamik neist toimub viietärnihotellides.Tüdrukutel on olemas kohapealne eesti ja vene keelt kõnelev tugiisik. 

Tüdrukute viisad, kindlustused, piletid ajab korda Nelli Saar koos India saatkonnaga.

Kui tunned, et see pakkumine on just sulle, siis saada oma CV ning paar pilti iseendast: nelli.saar@gmail.com

CV ja piltide saatmise viimane tähtaeg on 25. september! 

………………………………………………………………………………….

Ka eelmisel aastal toimus läbi Buduaari sama konkurss, mille käigus leiti mitu toredat neiut, kes Indiasse tööle läksid. 

Palusime neil jagada oma kogemusi ning allpool saadki lugeda lähemalt sellest, kuidas Liisi Siska ja Sandra Paulus Indias elamist ja töötamist kirjeldavad:

Liisi Siska:

Minu India kogemus sai alguse oktoobri keskpaigas, kui sõbranna saatis töökuulutuse, sest teadis, et otsin võimalust minna välismaale töötama. Kindlate plaanideta kandideerisin ja juba järgmisel päeval olin intervjuul ning tunnike hiljem sain kõne, et mind on valitud töötama The Clardiges hotellis. Asja konks oli see, et ülejäänud tiim oli juba koos ja minemas ning pidin vastuse andma sekundi pealt, kas olen valmis lahkuma 10 päeva jooksul. Meeltesegaduses vastasin jaatavalt ning kuna loetud päevade jooksul pidi Eesti elu otsad kokku tõmbama, ei saanud arugi, kui olin juba New Delhi lennujaamas. Mind tervitasid vahendaja Nelli ja hotelli personaliosakonna töötaja. Kes on varem pikemalt välismaal viibinud ja läinud sinna üksinda, teab, et esimesed päevad on ikka natuke raskemad, sest uus keskkond, elukoht ja inimesed vajavad harjumist, kuid Indiasse sisseelamine läks minul väga valutult. Nelli, kes on juba aastaid New Delhis elanud, oli suureks abiks, selgitamaks, millele tähelepanu pöörata ja tutvustas meile juba alguses palju toredaid inimesi, kes näitasid meile Indiat ja aitasid nõu ja jõuga. Ka hotelli personal oli abivalmis ning sõbralik. Mina polnud varem töötanud ei baaris, ettekandjana ega hotellinduses, kuid tänu pidevatele hotellipoolsetele koolitustele sain juurde väga palju teadmisi kõigis kolmes. Lisaks muidugi Indial endal on väga palju pakkuda ja õpetada. Suheldes oma tuttavatega, on üldine arvamus Indiast kui vaesest ja räpasest riigist, kuid asjal on ka teine tahk – meeletu jõukus ja ressursid. Mina ei kahetse, et võtsin vastu selle natuke hullumeelse otsuse, sest neid kogemusi ei vahetaks ma millegi vastu. Ja ilmselt näitab seda seegi, et valmistun sinna tagasiminemiseks. 

 

Sandra Paulus:

Eelmisel aastal tegin otsuse minna läbi sama kuulutuse Indiasse. Siiamaani olen veendunud, et see oli üks mõistlikumaid otsuseid. Minek oli turvaline, kõik oli ilusti korraldatud, elamispind, töö ja lepingud kenasti olemas. Töö oli iseenesest lihtne – olime baaridaamid-ettekandjad üsna vaikses hotellibaaris. Põnev oli avastada nende töökultuuri ning keeruline oli õppida enda eest vajadusel seisma. Tööd oli palju, 6 päeva nädalas, kuid see kogemus oli seda väärt. Indias ei olnud lihtne, samas sain sealt ühed oma eredamad mälestused – töö kõrvalt avastasime New Delhit, saime uusi tuttavaid, käisime natukene pidutsemas, tähistasime holi‘t, nii et kõik kohad oli veel nädal aega värvilised, imetlesime Taj Mahali ja käisime ka mujal reisimas. Hindamatu kogemus silmaringi laiendamiseks ning mugav ja turvaline võimalus minna. Selleaastastele minejatele – võtke kaasa julge pealehakkamine, terav mõistus ja hea tuju.