TARTU KAUBAMAJA oli reedest pühapäevani täis moodi, muusikat ja ilu

TARTU KAUBAMAJA oli reedest pühapäevani täis moodi, muusikat ja ilu

Tartu Kaubamaja keskus oli kolm päeva täis moodi, muusikat ja ilu – toimus suurejooneline moe- ja iluüritus Moekuulutaja. Reedel ja laupäeval tutvustasid algava hooaja olulisemaid sügistrende stilistid Aljona Eesmaa, Piret Vapajeva ja Piret Sootla.

Tartu Kaubamaja keskus oli kolm päeva täis moodi, muusikat ja ilu – 14.-16. oktoobrini toimus suurejooneline moe- ja iluüritus Moekuulutaja. Reedel ja laupäeval tutvustasid algava hooaja olulisemaid sügistrende stilistid Aljona Eesmaa, Piret Vapajeva ja Piret Sootla.

Pühapäeval oli keskus laste päralt – laval oli stilist Kirsi Altjõe poolt valitud lastemood ning avatud pop-up kauplused. Esindatud olid disainbrändid: Mimi Disain, Dadamora, Tjorven Kids, Pengu.In Kids, Villapai, Liss, KlikkKlakk, Hilp, Udu, Lulukids, Kristelle Design, Minu Väike Ingel, Lillimar Art, Balu, Helk, miDeer, Home From North, KidsDecor, Scandikids.

Lisaks moeetendustele sai nautida head muusikat Laura Põldvere, Juss Haasma ning Getter Jaani esituses. Päevajuhid olid võluvad Inga Lunge ja Andres Torm.