TULE TAEVAS APPI! VÄGIVALDNE isa surus lapse peadpidi prügikasti

Perevägivald on äärmiselt tõsine ja kahjuks üsnagi aktuaalne teema ning kui mängus on lapsed, siis tundub küll, et see, mis meie ühiskonnas toimub, on lausa ebareaalne. Mis paneb ühte isa oma väikese lapse vastu kätt tõstma?


Perevägivald on äärmiselt tõsine ja kahjuks üsnagi aktuaalne teema ning kui mängus on lapsed, siis tundub küll, et see, mis meie ühiskonnas toimub, on lausa ebareaalne. Mis paneb üht isa oma väikese lapse vastu kätt tõstma?

Facebooki lehele “Märgatud TALLINNas” postitati eile väga kurb lugu, kus kutsuti ka lugejaid üles arvamust avaldama ja süüdlast tuvastama. Nimelt leidis eile, 5. aprillil kella 23.00-23.15 vahemikus Tallinnas aset kahetsusväärne juhtum, kus üks pereisa kasutas füüsilist ja vaimset vägivalda oma noore võsukese peal ja seda kõike inimeste silme all.

Täpsemalt räägib üks pealtnägijatest:

Räägin ühe loo, mida juhtusin pealt nägema. Mainin ära, et helistasin ka politseisse koheselt! Paasiku 14 maja taga oleva üheksakordse maja ees (kuues trepikoda) leidis aset juhtum, kus isa (turskem, üleni mustas) viis oma lapse (7-8aastane), kes oli lühikeste riiete väel ning paljajalu, prügikastide juurde, esialgu ähvardades ning peale mitmekordset proovimist toppis ta jalgupidi prügikasti, laps karjus hüsteeriliselt “mama mama” seejärel võttis lapse sealt välja, hoidis teda vägisi kinni, pani siis maha ja lasi lapsel paljajalu trepikoja ette joosta ning teda siis lüües. Ise asusin tol hetkel Paasiku 14 maja rõdul, ning karjusin talle korduvalt, et kui ta ei lõpeta, siis kutsun politsei. Selle peale vastas mees, et see pole minu asi ja näitas mulle keskmist sõrme ning kadus trepikotta. Kutsun üles inimesi selliseid asju märkama, ehk märkas ka keegi teine siit grupist seda vahejuhtumit, või ehk keegi elab samas majas/trepikojas, ehk keegi teab midagigi. Kahjuks, kuna korterinumbrit ei tea, ei aidanud see ka väga politseid kuskile poole, et edasi kiiresti asja uurida. Aga loodan südamest, et see meesterahvas saab oma väärilise tasu.

Mis te arvate, kas selline käitumine on õige ja kuidas peaks sellese suhtuma, ning mida ette võtma?

Täna võttis politsei pealtnägijaga ise ühendust ning andis teada, et nad tulevad trepikoda üle kontrollima ning teevad kõik, et last peksnud mees tuvastada!

Loe loo all olevaid kommentaare Facebookis siin

Loodame väga, et see isa leitakse üles ja politsei määrab talle vastava karistuse. Ükski laps ei vääri sellist kohtlemist.