USKUDA VÕI MITTE? Eesti mees sai kuu ajaga vähist terveks!?

USKUDA VÕI MITTE? Eesti mees sai kuu ajaga vähist terveks!?

Kuigi maailmas sünnib iga päev imesid, siis Facebooki “Rahvameditsiini ja teadmiste” grupis ringlev lugu mehest, kellel diagnoositi vähk ning kellele anti 2-6 kuud eluaega, kõlab ometi uskumatuna. Nimelt oli mees korrastanud oma mõttemaailma, looduses puid kallistanud ning juba kuu aja pärast oli ta täiesti terve. Kas tegu on muinasjutuga või imepärase paranemisega, jääb juba sinu otsustada.

“Kirjutan nüüd siia ühe loo oma kunagise sõbra elust, selleks, et jagada ka ilma mingite ravimite tarvitamiseta vähist tervenemise lugu. Kirjutan selle loo selleks, et pean siiski vähi üheks peamiseks põhjuseks organismi mentaalset seisundit. 

Sõbral olid arusaamatused abikaasaga ja ta vehkis üliinimlikult palju tööd rabada, et pere saaks vabalt majandada. Ühel hetkel aga ei pidanud tervis vastu ja ta läks arsti juurde. Arst tuvastas sõralise haiguse ja andis ravimatuks peetava vähi vormile eluaega 2-6 kuud. 

Sõber põdes seda umbes nädala ja kadus siis kõikide silmapiirilt. Kuu aja pärast läks ta uuesti tohtri juurde, kuid vähki enam ei olnud??? Sõber kommenteeris ainult seda, et oli elanud kuu aega sellist elu, millest oli kogu aeg unistanud. Ta oli oma sisult looduslaps ja veetis põhilise aja metsade vahel ehedas looduses. 

Käis ja kallistas puid, toitus metsaandidest ning püüdis kala. Ärkas hommikul koiduga ja lülitus täielikult välja muust maailmast. Kõik, mis teda aitas, oli ta enda sõnade järgi mõttemaailma korrastamine ja ei ühtki RAVIMIT. See lugu siin on ainult mõtteaineks kõigile asjasse puutuvatele inimestele, mis nii mõnelegi tundub muinasjutuna, aga ometigi on elust enesest,” seisab sotsiaalmeedias. 

Sarnased artiklid