Annemai 12 meest: ootamatud “üllatused”

Kindlasti tahate te teada, kas ja mida on toimunud minu ja Marko vahel.  Olen Markoga päris mitu korda suhelnud ja ühe korra isegi koos väljas käinud, aga kuna see väljaskäimine lõppes natuke ettearvamatult, siis pärast seda on muutunud ka meie suhtlemine. Ma ei saa salata, et väliselt on Marko kena mees. Aga väliselt kellelegi meeldida ei ole ju kuigi keeruline. Esimene mulje on oluline, aga kokkuvõttes on see vaid väga väike osa inimesest. See on umbes sama oluline, nagu näiteks see, et mingi asi on kollast värvi. Teile võib ju kollane värv meeldida, aga see ei tähenda, et iga kollane asi on kohe teie lemmik. See, et inimese sisse piiluda ja aru saada, kas sulle see kõik, mida sa näed, ka tegelikult meeldib, võib võtta kuid, aastaid ja isegi aastakümneid. 

Tagasi artikli juurde

13 kommentaari

 • šopahoolik
 • citike15
 • Hanna

  Hanna

  See ei ole tundma õppimine, kui te mingist teemast ei räägi. See oleks tundma õppimine, kui kõik osapooled arutavad asja läbi. Selgitavad, mida nad mõtlevad, kui nad käituvad nii nagu nad käituvad. (Kui mõnel osapoolel on oma kasud sees, siis ei pruugi ta tõtt rääkida). Kuid paari korraga ei sa mu arust inimest väga süvitsi tundma õppida.
 • Liina

  Liina

  Oi milline põnev eksklusiivne lugu, ma ei saa seda mitte lugeda !!
  IDIOOTSUS !
 • Stenna

  Stenna

  tore on jälle lugeda järjekordsest stabiilsest naisest, kes ikka esimese asjana teisele naisele kõrri kargab selle asemel, et mehega omavahel asju klaarida. mina ei tunneks ennast mingi võõra piffi lärmamisest puudutatuna ja seda Markot ka asjas ei süüdistaks. Vallaline üksikisa ei võrdu automaatselt mungaga. Kui alati polegi tõsiseks suhteks aega, siis kesse ikka tahaks koguaeg kuival olla.
 • Stiletté

  Stiletté

  Mina arvan nii, et see Marko siiski võlgneb Sulle selgituse. Kes iganes see naisterahvas ei olnud, tema rikkus tuju ja solvas Sind.
 • EVELIINE 76
 • M.

  M.

  täitsa huvitav oli jälle, ise siin korralik ja kodune, elan sulle kaasa :))))
 • moya

  moya

  ei usu, et see tal mingi tõsine suhe on, kui sõbrad ei tea ja see naine minema läks ja te baari koos läksite. kui ta ikka sind eelistas, siis ju oligi mingi mõttetu eit see teine. tean omast käest, et naised riputavad end kaela juba peale seda, kui mees neile naeratab. naised on tänapäeval need jahtijad, mitte mehed pole nagu vanasti oli
 • to tim

  to tim

  soe oled peast või? Kuidas siis üks vallaline naine üldse mehe peaks leida, kui teda kohe litsiks sõimatakse, kui ta kohtamas käib

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!