Inna: trennipaus, aga kaal langeb

Ja nii see läkski… Eelmise nädala loos rääkisin oma valutavast tarkusehambast, mis mind jalust niitis. No võib öelda, et ta niitis mind lõplikult. Nädalane antibiootikumide kuur, haigusleht ja lõplik hamba eemaldamine ei jäänud tulemata. Kogu see „lõbu“ tähendas minu jaoks seda, et kuni selle nädala neljapäevani ma trennis ei käinud.

Tagasi artikli juurde

33 kommentaari

 • Katarina
 • Siki
 • t

  t

  Nägin Sind täna Tartus. Näed ikka meeletult hea välja - ilus, hoolitsetud ja viimseni viimistletud. Ausalt öeldes eluski ei ütleks, et mingi kaaluprobleem oleks. Vähemalt mitte mantlis.
 • to merlu

  to merlu

  Sind päästab kindlasti su pikkus, 178 cm pikana näed ka 80kiloselt palju parem välja, kui näiteks 165-ne samas kaalus.
 • mussixx

  mussixx

  Tubli tüdruk. Ja trenn annab tõesti energiat ja muudab tuju paremaks ! :)
 • merlu

  merlu

  Mina jälle olen kaalu sõltlane alates sellest ajast siis kui selle ostsin .
  ja ka sellest ajast kui hakkasin rohkem kaalu jälgima .Mingi pool aastat tagasi kaaalusin ma 93 kg võtsin end käsile ja nüüd olen 80.5 kg päris hästi ex ,loomulikult sellel ajal kui ma alla hakkasin võtma sain ma ka kilpnäärme rohud peale ja alustasin uuesti suitsetamisega masendav ex ;)...aga nuh nüüd on end parem jälle peeglist vaadata ja tunnen end ka palju mõnusamalt vabamalt .Palju aitas ka see et hakkasin ma ka jooksmas käima ,kuid kahjuks nüüd on lood nii ,et ilmad nii viletsad jne ,et kohe ültsae ei taha õue minna ja sinna pimedasse metsa ronida uuh :( vot nii ahjaa ma olen 178cm pikk kah nii ,et polegi päris trulla ex ;)
 • Katu
 • mina selgitab lisaks

  mina selgitab lisaks

  mitte trimmis on siis lihasmassi puudumine, nö pehme pepu jne... ja mitte meeletu vererõhk, vaid meeletult madal vererõhk ja sina Inna oled väga tubli :D
 • mina selgitab lisaks

  mina selgitab lisaks

  mitte trimmis on siis lihasmassi puudumine, nö pehme pepu jne... ja mitte meeletu vererõhk, vaid meeletult madal vererõhk ja sina Inna oled väga tubli :D
 • mina

  mina

  olen 2 lapse ema, pisem 4-kuune. kaalun 49 kg, aga ma ei ole rahul sellega, et mul ei ole keha trimmis :S
  kaalu langetamisega pole kunagi tegelenud teadlikult ja mind ei häirinud ka see, kui elus ükskord ilma raseduseta 53 kg kaalusin, aga vot hetkel nö alakaalulisena vahetaks selle kondise keha trimmis keha vastu ka siis, kui 10 kg lisanduks...sain ära kurta! ahjaa, trenni ei tee sellepärast, et mul on meeletult madal vererõhk ja kui vähegi pingutan trennis, siis minestan ära, pea hakkab nii ringi käima.. ja eesti arstid arvavad, et meeletu vererõhu vastu ei aita muud, kui värske õhk ja konjak ja kohv!

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!