14 ÄPPI, mis muudavad sinu telefoni asendamatuks

Telefonid pole enam ammu pelgalt helistamiseks. Lisaks sõnumite saatmisele ja võimalusele Facebookis sõpradega suhelda, pakuvad kõikvõimsad äpid meile ka meelelahutust, pildi töötlemise ja video monteerimise võimalusi ning muidu Photoshopile võrdväärseid lahendusi. Siin on 14 äppi, mis muudavad sinu telefoni kindlasti täisväärtuslikumaks ning sinu tuju lahedamaks.

Boomerang

See ei ole foto. See ei ole ka gif. See on Boomerang. Äpp, mis loob laheda video sinu tegemistest. Sina pead vajutama ainult nuppu ning Boomerang teeb sinu eest töö ära. Nimelt pildistab äpp korraga tegevusest meeletult palju pilte ning seob need seejärel videoks. Nii ongi tulemuseks originaalne lühivideo, mis mängib tegevust edasi-tagasi. Jaga loodut Instagramis!

VSCO

VSCO on äpp piltide töötlemiseks. Kõikidest teistest töötlusprogrammidest erineb VSCO oma kvaliteedi ja filtrite poolest. Erinevalt teistest äppidest loob VSCO loomulikult töödeldud mulje, tehes foto kordades paremaks. Lisa filtreid, teravust, värvi või muuda toone soojemaks-külmemaks. VSCO on äpp, mis äratab sinu fotod ellu!

iSwap Faces

Oled sa kunagi mõelnud, kuidas sulle sobiks näiteks sinu sõbra nägu? iSwap Faces on pööraselt naljakas äpp, millega saab meeletult nalja. Nimelt suudab iSwap Faces vahetada eelnevalt pildistatud fotol ära sinu ja sinu sõbranna näod. iSwap Faces äpi üheks miinuseks on aga see, et seda saavad kasutada ainult iPhone’i, Ipad’i ja iPod’i omanikud.

Kendall and Kylie

Kendall and Kylie on telefonimäng, mis on loodud Kendall ja Kylie Jennerist. Kehastu üheks tõsielustaariks, vali endale uusi outfit’e, tutvu uute inimestega, käi kohtamas ja mängi modelli, kes jookseb casting’ute vahet. Iga uus level avab sinu jaoks uusi ja huvitavaid väljakutseid.

R&R Free

Repost & Regram lubab sul Instagramis jälgitud kasutajate fotosid ja videoid jagada enda kasutaja alt. Näiteks, kui sinu sõbranna lisab Instagrami foto, kus oled ka sina peal, ent sul enda telefonis antud pilti pole, saad R&R abil selle imelihtsalt enda kasutaja alt repost’ida.

Insta Emoji

Äpp, millega saad lisada fotodele lahedaid nägusid ja emoji’sid. Lae äppi üles foto, kaunista see rõõmsate nägude, lillekeste või hoopiski USA lippudega ning jaga sotsiaalmeedias ka teistega.

Animal Face

Oled sa kogenud hetke, kui keegi teeb sinust megalaheda pildi, ent kogu kupatuse rikuvad ära kinnised silmad või naljakas nägu? Ole mureta, sest Animal Face’iga võid pilti ikka teistega jagada, sest selle äpi töötlusega saad asendada enda pea näiteks lõvi omaga. Kas pole mitte cool? Valikus on ka jaaguar, kotkas, rohutirts, panda ja palju muud.

MSQRD by Masquerade

Äpp, millega saad muuta oma videod eriti lõbusaks! Salvesta endast selfie-video, muuda see MSQRD animatsioonide abil eriliseks ning jaga oma sõpradega sõnumi teel või sotsiaalvõrgustikus. Muuda end Eurovisiooni võitjaks Conchitaks või vuntsidega vanaisaks. Naera või puruks!

Snapchat

Arvatavasti kõige kiirem viis viia enda sõbrad kurssi sellega, millega parasjagu tegeled. Snapchatis on vajalik omavahel suhtlemiseks teised kasutajad sõbraks lisada. Video maksimaalseks pikkuseks on 10 sekundit. Joonista, kirjuta, filmi või pildista, lisa tehtule mõni lahe animatsioon või emotikon ning pane teele.

QuizUp

Hoiatus! QuizUp on sõltuvust tekitav viktoriinilaadne mäng, kus sinu vastaseks on keegi teisel pool maailma, sest QuizUp’i kasutajaid on 20 miljoni ringis. Viktoriini saad mängida ka mõne oma sõbraga! Äpp võimaldab valida tuhande erineva rubriigi vahel, filmidest spordini ning muusikast moeni. Oma kasutajaga saad teenida punkte. Hariv ja meeltlahutav!

YouCam Makeup

YouCam Makeup on parim moe- ja ilumäng. Äpp muudab sinu juuksevärvi, kulmukuju või huulepulgatooni, et sina saaksid aimu, kuidas valitud toon või juukselõikus sulle sobib. Tegemist on justkui digitaalse muutumismänguga. Kohustuslik kõikidele fashionista’dele!

Everpix – HD Wallpapers

Äpp, kust saad endale tasuta alla laadida kõrge kvaliteediga taustafotosid. Pilte saab valida 14 kategooria vahel: 3D, abstraktne, tagasihoidlik, stiilne, loodus, linnad, loomad, kosmos, animatsioon, sport, toit, autod, muusika ja tähtpäevad. Sinu telefon pole kunagi varem näinud välja nii stiilne!

Video Master

Video Master muudab videote töötlemise imelihtsaks. Äpp võimaldab sul lisada videole taustaks muusikat sinu telefonist, lõigata videost välja osasid, kasutada aegluubis võtteid, lisada juurde oma kommentaare ja pärast kõike seda võimaldab Video Master sul oma videot ka sotsiaalmeedias jagada.

What would you do?

Äpp küsib sinult senikuulmatuid küsimusi ja sinu ülesandeks on valida vastus kahe variandi vahel. Näiteks, kas sa valiksid tõelise elu armastuse ja igavese vaesuse või 10 miljonit eurot ning üksinduse? Tundide viisi küsimusi ja lõbu laialt!