28. JAANUARIL VÕIMUTSEB LÕVI TÄISKUU: tee nii ja saad parema elu

Shutterstock

The Sun paberväljaanne

Täiskuu loomine kestab alati paar päeva ning see on väga maagiline ja võimas aeg. Juba 28. jaanuaril võtab võimust Lõvi täiskuu – selle mõjutused saavad alguse paar päeva varem ning kestavad kuni 30 jaanuarini.

Et sel korral mõjutab kuud Lõvi tähtkuju, siis tasub teha just neid asju, mida emotsionaalne Lõvi soosib.

Lõvi jõuline energia, voolavad emotsioonid, vajadus saada tähelepanu ja kiitust ning lõputu enesearmastus võivad inimsuhted tõsiselt proovile panna.

Kui sa soovid oma elu paremuse poole suunata, siis just nüüd on õige aeg kõik oma emotsioonid võimalikult rahulikult välja lasta – sa võid tunda, et sinu elus on tavapärasest rohkem pingeid ja segadust tunnete osas. Märksõnaks on rääkimine.

Kui sul on kallimaga rääkimata jäänud asju, siis just nüüd peaksite mõlemad andma teineteisele võimaluse ennast tühjaks rääkida. On võimalik, et see muudab teie suhte veelgi tugevamaks ja teisalt on võimalik ka see, et te mõistate, et olete hoopis lahku kasvanud ning et teil on aeg lahku minna. Mõlemad variandid on head, sest need viivad sind edasi uude eluetappi, kuhu sa varem või hiljem oledki määratud jõudma.