5 LEVINUD HARJUMUST, MIS jätavad naisest labase ja rumala mulje

3 kommentaari
5 LEVINUD HARJUMUST, MIS jätavad naisest labase ja rumala mulje

Endast lugupidav naine oskab igas olukorras daamiks jääda ning tunneb etiketi reegleid sama hästi nagu oma viit sõrme. Ta ei pane kedagi kunagi inetusse olukorda ega käitu labaselt ka siis, kui seltskond, kus ta viibib, ei oska ennast viisakalt väljendada.

Endast lugupidav naine oskab igas olukorras daamiks jääda ning tunneb etiketireegleid sama hästi nagu oma viit sõrme. Ta ei pane kedagi kunagi inetusse olukorda ega käitu labaselt ka siis, kui seltskond, kus ta viibib, ei oska ennast viisakalt väljendada.

Kuid mis on need levinud harjumused, mis jätavad naisest labase ja rumala mulje? Tegu on nüanssidega, millega paljud meist on kokku puutunud ning paraku on paljud ka ise neid vigu teinud.

Allpool on välja toodud viis levinud harjumust, mis jätavad naisest labase ja rumala mulje:

1. Inetu kõnemaneer

Endast lugupidav naine kasutab viisakaid sõnu ka siis, kui ta on vihane ja endast väljas. Avalikus kohas ei sobi inetuid sõnu kasutada – vajadusel tee seda siis, kui oled üksi kodus.

2. Katteta lubadused

Kui sa tahad endast head muljet jätta ja mõjuda usaldusväärsena, siis ära anna katteta lubadusi. Las sinu teod räägivad enda eest ning mis lubaduste andmisesse puutub, siis täida alati need lubadused, mis sa kord juba enda kanda oled võtnud.

3. Hilinemine

Ei ole sellist asja nagu viisakas hilinemine. Kui sa oled kellegagi kokku leppinud kindlal ajal kohtumise ja tead, et sa tegelikult sellel ajal ei jõua, siis anna sellest kohe teada ja vabanda. Hilinemine jätab inetu mulje ning näitab, et sinuga ei saa arvestada – see ei ole professionaalne.

4. Kirjavead

Kirjutades kontrolli alati, et sinu tekst on korrektne ja laused viisakad. Lühilaused ning arusaamatu sõnastus jätavad rumala mulje ning vaevalt, et sa meelega endast halba muljet jätta soovid.

5. Võlts naeratus

Inimesed, kes varjavad kõiki oma emotsioone võltsi naeratuse taha, mõjuvadki just täpselt nii – võltsina. Neid ei saa usaldada ja nad ei tundu kuidagi meeldivad, vaid pigem tekib tahtmine nendega võimalikult vähe koos viibida.

Allikas: sheknows