6 OLULIST PÕHJUST, miks su teismeea sõber on kullastki kallim

6 OLULIST PÕHJUST, miks su teismeea sõber on kullastki kallim

Sõber, kellega oled tutvunud juba teismeeas, on aastate jooksul õppinud tundma sinu iseloomu, ta teab täpselt, mis sind õnnelikuks või kurvaks teeb, ta on alati sinu kõrval ning olenemata vahemaast on ta nõus sind alati kuulama. Seetõttu on ta kullastki kallim, kirjutab Me Naiset. Ajakiri pani lisaks neile kirja veel 6 olulist põhjust, miks teismeeas alguse saanud sõprus oluline on. 

Sa ei pea ennast talle vabandama ega selgitama.

Kui ühiseid aastaid on seljataga juba mitmeid, siis ühest pilgust või sõnast piisab, et teine sind mõistaks. Isegi kui välimine koor muutub, püsivad inimesed samasugustena. 

Ta on näinud sind vigu tegemas.

Või lausa olnud osades kaassüüdlane! Need vead tundusid teismelisena maailmalõpuna, kuid nüüd saab nende üle juba naerda. Või vähemalt ei tekita need enam nii palju piinlikkust. 

Ta teab sinu peret.

Ta teab sinu vanemate häid külgi ja kiiksusid. Oma perega seotud asju on raske jagada sõpradega, kes sinu perekonda ei tea ega tunne. 

Tal on maailma parim huumorisoon.

Vahel pole nalja jaoks vaja rohkem, kui kõigest mõned sõnad. “Kas mäletad veel aastat 2000?” “Aga meie soenguid keskkoolis?” “Või hommikut pärast seda pidu?”

Sa ei pea temaga koos midagi tegema.

Kui saate kokku, ei pea kumbki nahast välja pugema, et oleks tore. Piisab lihtsalt koosolemisest. Nagu tookord, kui te pärast tunde emma-kumma juures istusite. Nüüd aga istute köögis ja joote kohvi või teed. Ehk olete nüüdseks väga erinevad, kuid koosolemise lihtsus on endiselt alles. 

Ta mõistab sind.

Ehk mitte kõiges, kuid suures osas küll. Kuidas muidu teie sõprus nende aastate jooksul püsinud on? Te ei pea regulaarselt kokku saama. Juba mõte sellest, et teine olemas on, teeb südame soojaks.