BUDUAAR SOOVITAB: 5 RAAMATUT, mille võiksid karantiiniajal läbi lugeda

Shutterstock

Buduaar

Hetkel, mil suurem osa maailmast istub oma kodudes, on inimestel kahtlemata ka rohkem aega lugemise jaoks.

Just nüüd on õige aeg, et lugeda lõpuni kõik pooleliolevad raamatud ning loomulikult ka avastada uut kirjandust. Kas sina oled juba allolevast loetelust mõne raamatu läbi lugenud?

MINU TARTU. VÄLJAST VÄIKE, SEEST SUUR
Lauri Räpp


Tegemist on ühe tartlase ja ühe linna arenemislooga. Kuidas kasvab üks Toomemäe kaudu Tartusse saabunud poiss läbi Veeriku, Annelinna ja Ihaste, läbi Tartu kevadete, suvede, sügiste ja talvede, läbi armumiste ja pettumiste, seigeldes katuste peal ja põranda all läbi kentsakate kaheksakümnendate ja ülemeelikute üheksakümnendate… Ning kuidas linn ta ümber kogu aeg muutub.
See on lõbus-nostalgiline retk ajas ja ruumis, samas saame ülevaate linna legendidest nii inimeste kui ka lugude ja paikade kohta.
Kirjastus Petrone Print

KUIDAS HOIDA ARMASTUST?
Kärt Kase


Pereterapeut Kärt Kase käsiraamat on suurepärane teejuht paaridele, et teineteist paremini mõista, samuti nende lähedastele ning kõigile neile, kes puutuvad oma töö kaudu kokku teraapiaga. Raamatus on häid soovitusi igapäevaelus ettetulevate raskuste ületamiseks.
Lisaks saab lugeja piiluda terapeuditöö telgitagustesse ja olla osaline paari sisekaemuses, nende ootustes ja rahulolus teraapia kuluga. Kirsiks tordil on tuntud ja vähem tuntud Eesti paaride kirjeldused oma suhtest ning armastuse muutumisest koos heade nõuannetega.

Kirjastus Pilgrim

33 KOHTUMIST
Hannes Võrno


On haruldane, kui inimene ütleb ausalt välja, mida ta maailma asjadest tegelikult mõtleb. Nüüd on see erakordne võimalus käes. Hannes Võrno otsesaate „33 minutit“ külaliste värvikamad intervjuud on ilmunud samade kaante vahel ja saanud osaks ajaloost.
Hannes Võrno raamat on täis ootamatuid küsimusi ja veel ootamatumaid vastuseid inimestelt, kes enam tihti intervjuusid andma ei kipu. See raamat on sinu jaoks, kui hindad avameelsust ja ausust ning armastad mõtiskleda inimeseks olemise keerukuse üle.
Kirjastus IlmaPress

HINGEST AUS
Kaidi Laur


Kui su just üles ehitatud elu kokku kukub, on sul kaks võimalust: teha nägu, et kõik jätkub vanaviisi, või siis muutusega kaasa minna.
Vahel võib tunduda, et oleme üksi suures ja kõledas maailmas. Kipume uskuma valesid, mis takistavad meil jõudmast oma potentsiaalini, sest arvame olevat katkised, valed või ebapiisavad. Usume kõiksugu jama, kuidas peaksime ja ei tohiks käituda, ning teiste tarkusi kuulates kaotame tasapisi ühenduse sellega, kes tegelikult oleme.
Me peaksime oma elud tagasi võtma. See raamat aitab sind sel teel. Võib-olla natuke. Võib-olla päris palju. Aga üsna kindlalt aitab, kui sa lubad.
Raamatu saad osta www.kaidilaur.com.

BRÄND NIMEGA SINA
Evelin Org, Olesija Saue

Eesti esimese persoonibrändingu raamatu „Bränd nimega Sina“ esmärk on aidata sul läbi mõelda ja kirja panna oma ideaalne bränd ja kui see on tehtud, seda ka atraktiivselt pakendada ja efektiivselt turundada.
Aitame sul lahti mõtestada oma persoonibrändi tervikuna; luua selge visiooni sellest, kuhu, millises suunas ja miks liikuda, ning paika panna oma persoonibrändi konkreetse tegevusplaani, et selle abil oma eesmärke saavutada.
Raamatu leiad www.brandnimegasina.ee.