GENIAALNE LEIUTIS: tablett, mis paneb su kõhugaasid roosi järele lõhnama

69-aastane leiutaja Christian Poincheval on välja mõelnud geniaalsed tabletid. Nimelt väidab mees, et tema tabletid panevad kõhugaasid lõhnama nagu roosid või šokolaad. Samuti võib neid tablette anda ka lemmikloomadele, vahendab ntnews.com. 

Poincheval sõnas, et tuli idee peale pärast suuremat söömingut koos sõpradega, kus nad teineteist kõhugaasidega äärepealt ära lämmatama pidid. 

“Gaasid polnud sugugi healõhnalised. Midagi tuli ette võtta,” avaldas mees. “Sa võid küll varjata kõhugaasidest tulevat heli, aga mitte lõhna,” lisas ta. 

Alguses müüs ta tablette kohalikele inimestele kui toidulisandit, seejärel laiendas valikut “lisamaks huumorit igaks elujuhtumiks.” Poincheval soovitab tablette tarbida nädal enne, kui peaks haisvaid kõhugaase vältima. Koerte jaoks on olemas spetsiaalne pulbriversioon.

Tabletid on valmistatud looduslikest koostisosadest ja neid müüb Prantsuse firma PilulePet. 60 tabletti maksab ligikaudu 36 dollarit. 

Ettevõtte kodulehel seisab: “Kui oled väsinud autoakende alla keeramisest, siis siin on midagi sulle. Tabletid on pakendatud diskreetselt, vältimaks igasugust piinlikkust.”