Humoorikad pick up line’id, millega Eesti mehed külge löövad

Humoorikad pick up line’id, millega Eesti mehed külge löövad

Buduaari foorumis on buduaarikad toonud välja veidramad pick up line´d, millega neile on külge löödud. Tõime huvitavamad ja vaimukamad neist välja.

Buduaari foorumis on buduaarikad toonud välja veidramad pick up line´d, millega neile on külge löödud. Tõime huvitavamad ja vaimukamad neist välja.

Käisime Arenas klubitamas. Üks kutt tuleb minu ja sõbrannade juurde ning ütleb: ”Mul on kõht nii tühi. Kas sa pelmeene sööd?”

Mina vastu, et jah, ikka vahepeal söön.

Kutt: ”Väga hea, mulle ka meedivad, ma arvan, et me sobime.”

Ma olin pahviks löödud ja saatsin kuti pikalt koos ta pelmeenidega.  (Arveldus)

 

Öeldi kunagi ”Sa oled nii teistsugune. Sa ei olekski nagu siit pärit, oleksid nagu kuskilt kaugelt – sa oled nagu tulnukas.” (Fuij)

 

Rakvere Mjau baaris sõbrannaga oleme leti ääres ning tuleb vanem meesterahvas ligi.

Mees: “Neiud, mis joote?”

Meie: “Mmm … No viina jõhvikamahlaga.”

Mees: “Hea valik, jõhvikamahl on põiele hea!”

Meie: “Wtf?” 

Ja me kõndisime minema. (Ave17)

 

Sai üle pika aja sõbrannaga klubitama mindud, suure tantsimise järel vedasime end baarileti äärde jookide järgi, kui astus ligi kutt, kellele oleks isegi ligi astund. Vähemalt enne seda kui ta meie ette seisis. Ta võttis meil mõlemal kuklast kinni, lõi pead kokku ja kõndis minema. Meie kahekesi sõnatult ja rabatult seisame ja ei oska ööd ega mütsi teha. Hetke pärast kutt jälle platsis, meelas nägu peas ja küsib: „Aga mida te neiud joote muidu?“ (Kiku6362)

 

Sugaris: 

Kena neiu: „Tsau, kuule, miks sul see käepael on?“ 

Mina: „Ee … Ma tahan KUMU-sse minna, septembrini saab sellega tasuta. 

Kena neiu: “Mis see Kumu on, mingi klubi vä?“

Mina: „Okei, tsau, ma suitsule.“  (SestoMaya)

 

Seda on rohkem kui üks kord olnud, kuid kõige parem oli siis, kui ma baaris olles laua taga sõpra ootasin.

Loomulikult oli baaris palju kutte ja kuna ma parasjagu istusin üksi laua taga, siis tuli üks noormees ja küsis minult, et kas ma ootan oma printsi valgel hobusel?  (MaariaA)

 

Sa oled väga tuttava näoga, näed välja täpselt nagu mu tulevaste laste ema.  (Taco)

 

Ühelt ja samalt kutilt kohe mitu pärli: Esimene tuli kohe hetk pärast seda, kui klubi suitsuruumis oli mulle kogemata uksega virutanud: “Tere, mu tulevane eksnaine!”, natuke aega hiljem tuli veel ligi, ajasime veidi juttu ja siis tuli teine ära: “Tead, meil tuleks päris ilusad lapsed!” (Brokencyde)

 

Endal tuleb meelde, kui kunagi üritasin oma tumepruunid juuksed blondiks saada ja tulemus jäi porgandi oranž. Õhtul oli välja minek, peol astus mingi kutt ligi ja ütles, et ma näen välja nagu porgand ja ta pistaks mu heameelega nahka. (kollane6hupall)

 

Kõige haigem, lausa debiilsem on olnud see, mis pole isegi pick-up line, vaid ma-ei-tea-mis, oli kui ükskord Statoili sisse astusin ja siis üks mees oma väiksele tütrele ütles: “Oi näe, kas võtame sulle uue ilusa emme või?“

Mul jäi ausalt öeldes suu lahti. Ei kujuta ette, mida see väike laps sellest arvata võis …  (static)

 

Kutt: “Kas kõik on hästi?”

Mina: “Jah.”

Kutt: “No siis suudleme!”  (Kollanekirss)

 

Inglise kutt Tallinna klubis: „Tere! Mis hambapastat sa kasutad?“

Mina: „Ee … Mida?“

Kutt: „Mis hambapastat sa kasutad?“

Mina: „Isssand, millest sa räägid?“

Kutt: „Ma olen hambaarst, ma tahan teada!“  (L00re)

 

Naljakaid on olnud päris mitmeid. Lemmik vist Sugaris. Seisime sõbrannadega väljas ja äkki lähenes keegi mulle seljatagant ja tegi mesilase hääl. Seejärel kõlas lause: “Zumm, täna on siin nii palju mesilasi, kas sina ka kuuled?” Noh ma ei osanud selle peale midagi öelda.

Üks nunnumaid vist oli: „Oi, sul on nii ilus huulevärv, tahaksin seda ka oma huultele!“ (elise252)

 

Pärast pidu hommikune kartulisalati söömine. Kutt istub minu vastas, kahvel käes. Vaatab salatit kahvlil, siis mind, siis salatit ja ütleb: “Sa oled parem kui hernes majoneesis!”  (zetra)

 

“Sinusuguste pärast ongi mul koguaeg jooksuaeg!”  (Helishh)

 

Mu sõbrannale ütles üks tüüp wc järjekorras kuskil pubis, et tead sa oled siin nii ilus, et mul kadus pissihäda ära …  (heiwa)

 

Ühel motohooaja avamispeol rääkisin pikalt jumal teab millest ühe noormehega. Olin suht-koht meikimata, juukselt lohakalt punupatsis, jalas kossakad mootorratturi püksid jne. Igatahes vaatas ühel hetkel kutt mulle silma ja ütles: “Tegelikult oled sa ju täitsa armas … (mõttepaus) … KURAT, sul on ju ründetissid sportraami peal!” (Anonüümne)

 

Üks kutt küsisi minult ühel väliüritusel, et mis lõhna ma kasutan, et ma lõhnan nii hästi. Tegelikult olin ma just jopet pesnud Tide pesupulbriga. (MarkaMarka)

 

Mu praegune mees üritas mulle muljet avaldada oma eksi piltidega. Ta elas mu tuttavaga hostelis ühes toas ja läksin tuttavale külla. Ta võttis oma telefoni välja ja näitas eksi pilti öeldes: „Vaata, kui seksikas naine mul oli, ülimalt ilus. Mina koledatega ei sebi.“ Ma viskasin pilgu peale ja ütlesin: „Häh, mis asi see on? Ma olen ikka kõvasti ilusam!“ (Serendipiti)

 

Mulle on õeldud nii: “Tead et su isa on varas? Ta on varastanud kõik tähed taevast ja pannud need sinu silmadesse särama!” Ma olin küll suht jahmunud selle peale. (Sipsukene)

 

“Sa oled nii ilus, et sind vaadates miski tõuseb ja see ei ole päike.”  (Tähetüdruk)

 

Buduaar.ee