JUST SELLIST RÕIVASTE hooldust on kaua oodatud!

JUST SELLIST RÕIVASTE hooldust on kaua oodatud!

Tefal IXEO on silmapaistev kõik-ühes triikimis- ja aurukeskus, mida on rõivaste hoolduseks ülimalt mugav ja lihtne kasutada, et saavutada triikimises väga muljetavaldavad tulemused lühikese ajaga.

Tefal IXEO triikimiskeskuse näol on tegemist uue innovaatilise triikimisseadmega, millel on aurukeskusega kaasas ka integreeritud kolmeastmeline triikimislaud. Triikimislauda saab reguleerida sobivasse asendisse. Valida saab kolme asendi vahel: vertikaalne, horisontaalne või nurga all triikimine. Nurga all triikimine on eriti hea inimestele, kellel esineb seljavalusid või kellel on probleeme seljaga. Seade sobib igas pikkuses inimesele, kuna seda on teleskooptorude abil väga lihtne sättida endale mugavale kõrgusele. Laua parandatud ergonoomika tagab lihtsama ja efektiivsema triikimise, mis tähendab, et enam ei ole vajadust üldse eraldi triikimislaua järele.

Triikimisseadmel on traditsioonilise triikraua kuumutatud tallaplaat koos eriti võimsa Turbo Steam aurutehnoloogiaga, mis eemaldab riietelt ka kõige kangekaelsemad kortsud. Uhiuus disain tagab mugava ja kerge triikimiskogemuse tänu poole kergemale ja väiksemale triikrauale, mis hõlbustab mugavat triikimist ka nööpide juurest ja muudest väikestest riidenurkadest. Seade sobib nii pikemateks triikimistöödeks kui ka viimase hetke kiireteks korrastamisteks, kuna see kuumeneb vaid 45 sekundiga. 

Kujutage ette, et olete plaaninud hommikul tööle selga panna triiksärgi või kauni siidkleidi, kuid avastate viimasel hetkel, et riideese on ülimalt kortsus… Vaid ühe minutiga saab mugavalt ja lihtsalt triikida riide täiesti sirgeks ning tunda end igas olukorras enesekindlalt. Veelgi suuremaks plussiks on uuel Tefal tootel see, et aurukeskus on laua küljest eemaldatav, mistõttu on eriti mugav triikida kardinaid, mööblit ja palju muud.

Triikimiskeskusega on kaasas ka aksessuaarid, näiteks harjakestega tallaalus, mida kasutades saab steriliseerida näiteks lemmiklooma pesa, mööblit või pehmeid mänguasju, millest lapsed ei taha loobuda.

Nüüd saavad sirgeks ka need riided, mis esmapilgul triikimist ei vaja!

Anni Rahula: „Mulle üldiselt meeldib triikida, sest see on lõõgastav tegevus, aga aurutajat pole ma kunagi proovinud. Kiirematel aegadel olen isegi triikimiskeskuste abi kasutanud, sest just triikimine on tänu kiirele elutempole siiani olnud nimekirjas kõige viimasem. Nüüd, uue IXEO Tefal® aurutamiskeskusega olen lausa iga päev triikinud ning mõne hetkega on vajalik riietus sirge. Mul seisab keskus pesuruumi nurgas ja kohe kui pesud pestud, saan need ka vaevata sirgeks lasta. Esimesel korral võtab soojenemine kauem aega, aga edaspidi on see sekundite küsimus, seega on triikimiskeskust ülimalt mugav ja lihtne kasutada. Üheks suureks eeliseks on asjaolu, et kui tavaline triikraud surub kangale peale ja võib kogemata kombel teisele poole hoopis kortsu sisse pressida, siis selle masinaga seda muret pole.

Lisaks on suurepärane, et süsteemi kõrgust saab reguleerida vastavalt soovile. Mina, kelle jaoks on kõik asjad lühikesed või madalad, armastan triikimislauda keskmisest kõrgemal hoida ja see on antud süsteemiga ülimalt lihtne. Ma ei pea end pinges hoidma ega allapoole küürutama.

Kogu triikimise protsess on väga-väga kiire ja võin öelda mõningase kasutamise järgselt, et  masinale on leidnud tee palju rohkem asju, kui ma varasemalt sirgeks triikisin. Mõni ese ei vaja lihtsalt ilmtingimata triikimist ja saab muidu ka läbi. Nüüd tean, et see käib lihtsalt tohutult kiiresti ja sirgeks saavad ka need riided, mis esmapilgul triikimist ei vaja! Kui alguses eeldasin, et veepaak saab väga kiiresti tühjaks, siis uuesti täitnud ei ole ma seda siiani.  Lisaks on juba korra kasuks tulnud seegi, et masin lülitab end seistes (unustades) ise välja!“

 

Tefal IXEO triikimiskeskus on müügil ainult Euronicsi kauplustes üle Eesti.

 

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar juuli-august 2019.