MAAILMA LIHTSAIM PSÜHHOLOOGILINE TEST, mis reedab su olemuse ja suhted

Shutterstock

Cluber.com.ua

Väidetavalt pidavat see olema maailma kõige lühem psühholoogiline test, mis reedab inimese olemuse, sest maitsemeeled räägivad meie kohta rohkem kui sõnad.

Mõtle rahulikult, mis sulle tegelikult meeldib ja ja vasta kahele küsimusele:

  1. Kumb meeldib sulle rohkem, kas kurk või tomat?
  2. Kumb  meeldib sulle rohkem, kas melon või arbuus?

Kurk ja melon
See valik kuulub sagedamini meestele kui naistele ning tavaliselt on need mehed väga mehelikud ja tõsised. Nad ei satu üldjuhul sõltuvuste küüsi ja väga ebatõenäoline on, et nad armastavad viinakuradit. Paljud selle valiku teinud armastavad sporti ja reisimist, nad on tulemusele orienteeritud ja saavutavad oma eesmärke teistest sagedamini.  Naisel on sellise mehe kõrval turvaline elada, sest mees vastutab ja hoolitseb hea meelega oma perekonna eest.  Samas on kurk-melon meestel ka üks suur puudus, nimelt puudub neil tihti romantiline soon ning naisel, kes sellise mehega koos elab, tasub üllatuseks toodavate lillesülemite asemel otse mehele öelda: “kallis, palun too mulle täna 15 roosi!”
Kurk-melon naised on tihti sarnased, nagu eelpool kirjeldatud mehed. Ka nemad on tulemusele pühendunud ning tihti on nad ettevõttes juhtivatel kohtadel ning väga edukad. Kahjuks ei tunne nad end kodustes naiselikes ülesannetes kuigi mugavalt- nad ei oska hästi süüa teha ning neile on väga vastumeelsed peaaegu kõik kodutööd. Õnneks on neil raha, et koduabilisi palgata, kes koristavad, triigivad ja laste eest hoolt kannavad. Meestele nad üldjuhul siiski meeldivad, kuna mehed näevad neis võrdseid partnereid ja huvitavaid kaaslasi.

Tomat ja arbuus
Selle valiku taga on inimesed, kes on lõbusad ja aktiivsed. Neil on väga hea suhtlemisoskus aga samas on neil suur tõenäosus skandaalidesse ja teiste inimestega konfliktidesse sattuda. Tomat-arbuus mehed on üldjuhul gurmaanid ning tee nende südamesse käib suure tõenäosusega kõhu kaudu. Olemuselt on nad tihti laisad ning ka nende puhkamise viis on alati laisklev- neid matkale ja telki ööbima saada on tõeline väljakutse. Tomat-arbuus naised on emotsionaalsed ja armastavad tantsida, neile meeldivad lemmikloomad ja kodu eest hoolitsemine. Nende kodud on soojad ja külalistel on sinna alati rõõm minna. Nad ei ole intrigandid, aga neil puudub teatud taktitunne, mis võib tekitada pingeid inimsuhetes. Nad on väga otsekohesed, kavalus on neile võõras ning ausus on nende jaoks oluline.

Kurk ja arbuus
Sellise valiku teinud inimesed võivad olla vaimselt ebastabiilsed ja muutliku meelega. Kuigi nad on väliselt rahulikud ja vaoshoitud, möllab nende sees üks pidev kahtluste ja küsimuste torm ning see tekitab neile sisemisi pingeid. Paljude kurk-arbuus inimeste kohta kehtib ütlemine “Vaga vesi, sügav põhi!”. Selliste meeste kõrval on naise elu ettearvamatu, sest muutused ja uued ideed võivad tulla üleöö. Selle valiku teinud naised ei tee väikestest asjadest skandaale. Nad koguvad pinged enda sisse ja kui plahvatavad, siis suurelt. Tavaliselt on sellisele naisele omane taldrikute loopimine vastu seina, aga nagu sai juba ka mainitud, seda võib juhtuda vaid üksikutel kordadel. Seda tüüpi naised oskavad mõelda ja nad on tihti väga targad ja pühendunud, nende seas on palju teadlaseid ja isegi leiutajaid.

Tomat ja melon
Kui tegid selle valiku, siis oled tasakaalukas, teistega arvestav ja harmooniline inimene. Nendel inimestel on hästi arenenud sisemine taktitunne ja nende seltskond on meeldiv.  Tomat-melon inimestel on üldiselt hea stiilitunne ja neile meeldivad ilusad asjad. Selle valiku teinud meestele on omane teatud naiselikkus, aga see ei ole siiski eemalepeletav. Väga sageli on sellise valiku taga kunstnikud, muusikud ja teised loovusega õnnistatud inimesed. Kehvemal juhul võib meeste puhul tegu olla nartsissistidega, kes on egoistlikud ja ennast imetlevad.  Tomat-melon naised on väga hoolitsevad ja üldjuhul ka truud. Nad on olemuselt armsad ja sensuaalsed ning meeste poolt ihaldatud.

Parim sobivus lähisuhtes on järgmistel tüüpidel:
* mees kurk-melon, naine kurk-arbuus
* mees tomat-melon, naine kurk-melon
* mees kurk-arbuus, naine tomat-arbuus
* mees tomat-arbuus, naine tomat-melon