NOSTRADAMUSE ENNUSTUS 2021: suur looduskatastroof ja nälg

dailyhunt.in

Shutterstock

Nostradamuse esimene raamat ilmus 1555 aastal. Kokku kirjutas prohvet elu jooksul 6338 ennustust kuni aastani 3797.  Tema senise aja ennustustest on pisut üle 70% täppi läinud, muuhulgas nägi ta ette Teise maailmasõja toimumise aja,  Hitleri surma, kommunismi langemise, president Kennedy tapmise ja New Yorgi kaksiktornide hävimise. Millised on aga tema prognoosid seoses 2021 aastaga?

Nostradamuse sõnul loob just üks Vene (?)  teadlane bioloogilise relva ja viiruse, mis hävitab palju inimesi, muudab nad zombideks ja viib inimkonna hävimiseni, sest suur osa planeedi elanikkonnast ei taastu sellest viirusest.  Väljasuremise põhjus on eelkõige nälg ja looduskatastroofid.  Kuna see ennustus oli kirjutatud just 2021 aastaks, siis leiavad tõlgendajad, et see sündmus, millest Nostradamus nii täpselt kirjutas, toimus Covid-19 näol 2020 aastal.

Aasta 2021 saab pöördeliseks ka tehisintellekti osas, sest tehisintellekt on samaväärne inimintellektiga ja kallutab kaalukausi nüüdsest enda poole. See viib 2023 aastal tööjõuturu kokkukukkumiseni, st masinad vahetavad suuresti inimeste töökohad välja.  See on kõik kapitalismi tulemus, kus omanikud vahetavad inimesed robotite vastu  ja kuhu jõutakse rahaahnusest ja soovis veel efektiivsemalt toota ja rohkem raha teenida.  Nostradamus ennustas ette ka 2008 aasta rahaturgude kokkukukkumise ning fondide pankroti ja samasuguse ennustuse on ta teinud aastale 2021.

Prohvet ütleb, et jätkuvalt tõuseb maailma veetase ning aastaks 2100 on veel all nii Veneetsia kui ka Los Angeles ja Amsterdam ning inimesed hülgavad need kohad. Maailma elanikkonnast umbes 50% elavad vee ääres ja ühtlasi mõjutab see väga paljusid, kes sellistes piirkondades elavad ja peavad oma kodudest lahkuma.
2021 aastal tabab Nostradamuse sõnul nn uue maailma südant suur looduskatastroof. Tõlgendajate sõnul on uue maailma südameks California, mille hävitab suur maavärin.