TEADLASED AVASTASID, millise veretüübiga inimesed on kõige erilisemad

14 kommentaari
TEADLASED AVASTASID, millise veretüübiga inimesed on kõige erilisemad

Inimesed, kellel on 0 veregrupp, kalduvad suurema tõenäosusega ülekaalulisusele ja nende keha kipub vett kinni hoidma, mis tõttu peaksid selle veregrupi omajad oma füüsilise vormi eest pigem rohkem hoolt kandma. Kui tervislikust aspektist vaadates on sellel veregrupil mitmeid miinuseid, siis teise nurga alt vaadates on neil ka suuri eeliseid.

Inimesed, kellel on 0-veregrupp, kalduvad suurema tõenäosusega ülekaalulisusele ja nende keha kipub vett kinni hoidma, mistõttu peaksid selle veregrupi omajad oma füüsilise vormi eest pigem rohkem hoolt kandma. Kui tervislikust aspektist vaadates on sellel veregrupil mitmeid miinuseid, siis teise nurga alt vaadates on neil ka suuri eeliseid.

Nimelt on teadlased avastanud, et just 0-veregrupiga inimesed mängivad ühiskonna arengus väga suurt rolli ja tänu neile on maailmas toimunud mitmed olulised sündmused ja arengud. Selle veregrupiga inimesed on loomu poolest tohutult energilised, vastutustundlikud, organiseeritud ja tulevikule fokuseeritud – nad on võimelised üksinda tegema ära mitme inimese töö ja seda lihtsa vaevaga, sest nad lihtsalt on võimekamad.

Jaapanis hinnatakse väga kõrgelt 0-veregrupiga inimesi ning tihtipeale küsitakse isegi tööintervjuul inimese veregruppi, sest arvatakse, et 0-veregrupp tähendab edumeelset töötajat, kes suudab ettevõtte kaugemale viia. 

Allikas: higherperspectives.com