VAATA, KUIDAS ERINEVAD tähemärgid vana-aastaõhtut tähistavad

VAATA, KUIDAS ERINEVAD tähemärgid vana-aastaõhtut tähistavad

Vana-aasta õhtuga käivad reeglina kaasas kõrged ootused – inimesed teevad enamasti plaanid 31. detsembriks juba varakult ära. Aga kui sina oled üks neist, kes veel ei tea, mida õhtul ette võtta, siis võiksid pilgu visata sellele, mida sinu sodiaagimärgi esindajad tavaliselt vana-aasta õhtul teevad.

Vana-aastaõhtuga käivad reeglina kaasas kõrged ootused – inimesed teevad enamasti plaanid 31. detsembriks juba varakult ära. Aga kui sina oled üks neist, kes veel ei tea, mida õhtul ette võtta, siis võiksid pilgu visata sellele, mida sinu sodiaagimärgi esindajad tavaliselt vana-aastaõhtul teevad.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill) veedab vana-aastaõhtu paugutades ebaseaduslikke rakette ja lakkamatult oma kaaslasi lõbustades. Teatud hetkedel muutub lõbustamine aga hoopis hirmutamiseks. 

SÕNN (21. aprill – 20. mai) paneb ennast väga viisakalt riidesse ja läheb heasse restorani seitsmekäigulist veinidega komplekteeritud õhtusööki nautima. 

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni) veedavad aega kunstihingedega, kes on korraldanud viisaka peo, kuhu pääseb vaid kutsetega. 

VÄHK (22. juuni – 22. juuli) redutab klubi kõige vaiksemas, kuid see-eest kõige seksikama auraga nurgas. Või otsustab lihtsalt koju jääda. 

LÕVI (23. juuli – 22. august) läheb ööklubisid vallutama. Tema pidu lõpeb mõne kohaliku kuulsuse laual tantsides. 

NEITSI (23. august – 22. september) on tõenäoliselt kuskil ürituse lava läheduses, sest tema tutvusringkond on lai ning ta tunneb kindlasti inimest, kes sel õhtul muusikavaliku eest vastutab. 

KAALUD (23. september – 23. oktoober) teevad endale silmatorkava soengu, panevad selga tõeliselt rabava kleidi ja kostitavad end ainult parima kihiseva joogiga. 

SKORPION (24. oktoober – 22. november) peaks Peruu metsas müstilisel rituaalil osalema. 

AMBUR (23. november – 21. detsember) paneb end ilusti riidesse, suudleb võõraid ja laulab karaokebaaris romantilisi ballaade. 

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar) jahib peo kõige ihaldusväärsemat vastassugupoole esindajat ja niidab ta kesköö paiku jalust. 

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar) osaleb keskööl toimuvas joogatunnis. Loomulikult ei puudu sealt ka pudel šampanjat!

KALAD (19. veebruar – 20. märts) korraldavad enda pool korraliku peo ning kesköö paiku jätkavad pidu terve seltskonnaga mõnes ööklubis.

elle.com