VEEBIKONSTAABEL HOIATAB: Facebookis liigub ohtlik viirus!

VEEBIKONSTAABEL HOIATAB: Facebookis liigub ohtlik viirus!

Facebook on tänapäeval paljude jaoks üks olulisemaid vahendeid omavahel suhtlemiseks ning oma sõprade ja tuttavate eludega kursis olemiseks. Just seetõttu on meie kõigi üheks suurimaks hirmuks see, et keegi selle meilt ära röövib. Nende röövlite peatamiseks on meil õnneks veebikontsaablid.

Facebook on tänapäeval paljude jaoks üks olulisemaid vahendeid omavahel suhtlemiseks ning oma sõprade ja tuttavate eludega kursis olemiseks. Just seetõttu on meie kõigi üheks suurimaks hirmuks see, et keegi selle meilt ära röövib. Nende röövlite peatamiseks on meil õnneks veebikonstaablid.

Üks neist, Facebooki kasutajanimega veebikonstaabel Maarja Punak, lisas hiljuti kõigile hoiatuseks enda seinale teadaande, mis on igale Facebooki kasutajale pea kohustuslik lugemine. Vähemalt nende jaoks, kes ei soovi enda kontole mingeid kohutavaid viiruseid!

Veebikonstaabli postitus on järgmine: Soovitan mitte avada linke, mis tulevad sõbra nime alt Facebooki postkasti ning mille pealkirjas on Teie enda nimi sees. Tegemist on viirusega, mis hakkab teisiti toimides end edasi jagama sõnumina Teie sõbralistile. Teavitage sõpra ning soovitage tal kohe vahetada ära Facebooki parool. #viirus #hoiatus #märka_ja_hooli

Hea, et on olemas veebikonstaablid, sest ilma nendeta oleks ilmselt paljude Facebooki kasutajate kontod üle võtnud tüütud viirused, mis võivad asja viia lausa nii kaugele, et konto tuleb kustutada.

Aitäh, veebikonstaabel Maarja Punak!

Tema tegemiste ja edaspidiste hoiatustega saad kursis olla tema Facebooki lehel.