Seltskonnatibi – kas lihtsalt õnnetu ja üksik naine?

Kes nädalalõppudel ööklubides ja lounge´ides käib, teab rääkida, et kohal on ikka ühed ja samad näod. Seda nii mees- kui naisliinil. Kuid miks need inimesed nii palju väljas käivad? Siin on ühe Buduaari lugeja mõtisklus teemal,  kes on seltskonnatibi ja miks ta just selline on. Loe ja avalda kommentaariumis oma arvamust.

Tagasi artikli juurde

71 kommentaar

 • LiiiaJ
 • Mmjau
 • krs

  krs

  See artikkel kaib ka minu kohta... Vahepeal sai ikka iga nv kaks korda v'lja mindud...
 • Laura
 • kätu
 • õige jutt

  õige jutt

  Tunnen ennast sellest jutust ära. Mul oli ka vahepeal selline periood pärast seda, kui esimene armastus maha jättis. Mul oli vaja enda ego turgutada, vana elu unustada ning meelt lahutada, sest nii suur üksinduse tunne oli. Aga kaua sa ikka sellist elu elad. Muidugi on õhtul lõbus, aga lõppude lõpuks tuled sa ikka koju, kus pole mitte kedagi. Ikka sisimas loodad, kui välja lähed, et äkki kohtad kedagi ja sellest võiks midagi saada.
 • r

  r

  täpselt minu minevik, käisin väljas ( mitte ainult klubides aga ka külas) ikka lootusega, et leian sealt mehe. see ei olnud küll põhieesmärk, aga ikka lõid end üles, et äkki täna kohtad kedagi erilist. aga läks nii, et kohtasin teda hoopis koolis, kui läksin oma teist kõrgharidust omandama- tema oli sama tegema tulnud. nüüd oleme koos olnud 7 aastat :)
 • Tibi

  Tibi

  Issand jumal kui nõmeee jutt ää. Mismõttes ma tahan meest ää.. käin sõbrannadega väljas lihtsalt eksole. Välismaa mehed ongi etemad kui eesti mõttetud jorsid onja.
 • Liisu

  Liisu

  to marilii: mul täpselt sama teema aga praeguseks olen loobunud klubitamisest, sest ees on suvi ja uued väljakutsed, seiklused. Kõigi jaoks on kusagil keegi:).Artikli kirjutaja on ka selle kõik läbi elanud nagu näha. Edu ja õnn tulevad siis kui on kohutavalt kiire...Kevadist päikest!
 • marilii

  marilii

  Mina tundsin küll enda ära...käingi peol meest otsimas,aga olen aru saanud,et ega klubi parim koht selleks ei ole.Ja mis puutub meestesse,kellel on naine kodus,selliseid isendeid ei vaata,aga tihti sa ei teagi,keda oma kiisu kodus juba ootab.Ülelöömist ei poolda,sest arvatavasti teeb selline mees varem või hiljem sulle samamoodi või jookseb pärast väikest seksiseiklust oma naisukese juurde tagasi.
  Tunnen küll ennast üksiku ja õnnetuna ja sisemuses kadestan paare,kes koos kuskil kudrutavad.Ja minul on tõesti ainult ilus välimus,millele enamus mehi järgi vaatab...nii tühine tegelikult.
  Ja ainus mees keda ma armastan ja kellega koos tahan olla ei taha suhet....sest on samasugune seikleja nagu minagi!
  Hoidke oma armastatud inimest,kes teie kõrval on,sest teil on tohutult vedanud!

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!