5 PÜHADENIPPI: Kujunda ise kõige meeldejäävam jõululaud

Tähtpäevi, mil pühaderoa valmistamisel ja pidulaua kaunistamisel endast absoluutne maksimum anda, polegi nõnda palju. Jõuluaeg on kahtlemata üks neist pühadeperioodidest, mil võiks kehtida suursugune deviis: kui juba, siis juba!

Pühadelaua kaunistamisel on appi tulnud sel aastal ka Koduekstra, kelle jõuluteemaliste toodete valikus on rohkesti erinevale maitsele mõeldud lauanõusid ning kaunistusi, mis sobivad just pühadelaua dekoreerimiseks. 

Lauanõudest tooksime lemmikuna välja serviisi nimega Festive Fun, mis kätkeb endas jõuluteemalise disainiga komplekti, kuhu kuuluvad teekann, võitoos, kaheosaline serveerimiskauss, suurem serveerimisalus ning suhkru-, soola- ja pipratoosid ning kruusid. Koduse kujunduse serviis loob suurepäraselt lauale stiilse, kuid samas hubaselt armsa jõulumeeleolu.

Koduekstra pakub serviisile täienduseks ka väga mitme erineva disainiga jõuluteemalisi salvrätikuid nii lapseliku kujundusega, mida ehivad jõuluvanad ja pehmed mänguloomad, kui ka veidi põhjamaisemaid ja vaoshoitumaid, mis kujutavad teiste seas jõulupärgi, küünlaid ja linnukesi.

 

Pühademeeleolu võiks edasi kanda aga lisaks lauanõudele ja salvrättidele ka erinevad dekoratiivelemendid. Suurepärseks ideeks on näiteks täiendada lauda paari kena dekoratiiv-püramiidiga, mis lisavad LED-tulede abil lauale pehmet ja õdusat valgust. Teine hea idee, samuti LED-tuledel töötav, on väike dekoratiivne kuusepall. 

Samuti ei saa ka jõululaua puhul üle ega ümber kuidagi värvilistest jõulutuledest, mida Koduekstra pakub sel aastal suisa kolmes erinevas värvitoonis: sinine, lilla ja valge. Värvilised tulukesed on suurepärane viis oma lauale veidi värvi ja meeleolu juurde anda. Koduekstra tootevalikus on esindatud ka erinevate kujunditega valguskette, mille seast leiab omale meelepärase ka kõige valivam silm. Jõululauale lisavad väga efektse lisavalguse näiteks sinakad pärlid või kuldsed tähed.