Etiketi esileedi Maaja Kallast’i värske teos “Käitumise käsiraamat. Kombed ja kommentaarid”

Läinud nädalal oli mitmes meediaväljaandes palju juttu etiketi esileedist Maaja Kallast'ist. Tsiteeriti tema otsekoheseid ja tabavaid väljaütlemisi ning ka sekeldusi Anu Saagimiga. Tähtis on aga seik, et tema sulest ilmus juuli alguses juba kuues kombeõpetuse raamat, mille esmatiraaž müüdi läbi ühe kuuga.

Läinud nädalal oli mitmes meediaväljaandes palju juttu etiketi esileedist Maaja Kallast’ist. Tsiteeriti tema otsekoheseid ja tabavaid väljaütlemisi ning ka sekeldusi Anu Saagimiga. Tähtis on aga seik, et tema sulest ilmus juuli alguses juba kuues kombeõpetuse raamat, mille esmatiraaž müüdi läbi ühe kuuga.

Raamatu „Käitumise käsiraamat“ esitlusel näitas proua Maaja Kallast oma elutarkust, kuidas ka kõige intrigeerivamatele küsimustele on võimalik humoorikalt ja tabavalt vastata. Vaata videot SIIT

Buduaar soovitab raamatut eriti noortele lastevanematele, sest 1/5 raamatust on pühendatud laste kasvatamise teemale. Maaja annab emalikku nõu, kuidas oma lapsega suhelda ja kuidas talle eeskuju anda, et temast kasvaks taktitundeline ja meeldiv inimene, kes on oodatud igasse seltskonda. Tegemist ei ole klassikalise käsiraamatuga, vaid teosega, mis on mõnusalt jutustavas vormis kirja pandud ning mida on hea enne magaminekut kätte võtta, et mõtiskleda inimsuhete üle. Kiire info otsimiseks on eri väljadel välja toodud peamised punktid, mis on situatsioonides soovitatav ja mis mitte. Maaja Kallast arvab ka, et raamatust saab inspiratsiooni, kuid selle läbilugemine ei asenda inimese enda pingutusi, hoolivust, austust ja armastust, mis on heades kommetes olulised.

Kõik, kes sooviksid rohkem teada saada tänapäevase käsitlusega kombeõpetuse põhitaladest, saavad  selle raamatu endale soetada, sest müügile on jõudnud kordustrükk. 

Kirjastaja TEA Kirjastus ja kauplustes müügil hinnaga 295 krooni.