Staarid annavad nõu: kuidas rasedusaeg üle elada ja beebikilodega toime tulla

Staarid annavad nõu: kuidas rasedusaeg üle elada ja beebikilodega toime tulla

Unusta Louis Vuittoni kotid ja Jimmy Choo kingad. Praegu ei ole Hollywoodis trendikamat aksessuaari kui nunnu beebikõht, tursunud pahkluud ja suured rinnad. Seitse staarema otse Hollywoodist jagavad nõu, kuidas rasedusaeg üle elada, kuidas toime tulla sünnitusega ning kuidas pärast vormi saada. Ja nende pilte vaadates tuleks neid ju ometi uskuda!

Unusta Louis Vuittoni kotid ja Jimmy Choo’ kingad. Praegu ei ole Hollywoodis trendikamat aksessuaari kui nunnu beebikõht, tursunud pahkluud ja  suured rinnad. Seitse staarema otse Hollywoodist jagavad nõu, kuidas rasedusaeg üle elada, kuidas toime tulla sünnitusega ning kuidas pärast vormi saada. Ja nende pilte vaadates tuleks neid ju ometi uskuda!

 

Gwyneth Paltrow

Lapsed: tütar Apple ja poeg Moses

Rasedus: “Kui Chris’iga abiellusin, siis olin ma lapseootel. Mõne aja pärast märkasin, et minu rinnad on muutunud suuremaks. Terve rasedusaja olin oma günekoloogi hoole all ning järgisin tema soovitusi. Ma valmistasin end sünnituseks põhjalikult ette ja sellest oli suur abi. Kui kui esimest korda nägin oma tütrekest ja tema väikseid jalgu, siis tundus mulle, nagu oleks tulnukas minu kõhust välja võetud!”

Imelikud isud: Ma ei saanud küllalt Mehhiko köögist ja pitsadest. Minu arvates polnud sel perioodil Londonis piisavalt Mehhiko söögikohti ning ka pitsad olid igal pool liiga väiksed.

Sünnitus: Apple Blythe Alison Martin sündis ühes Londoni haiglas peale kaua kestnud sünnitust.

Kuidas saada vormi? On vaid üks moodus end taas vormi saada ja see on – trenn! See oli raske, kuid see oli ainus võimalus.

 

 

Victoria Beckham

Lapsed: pojad Brooklyn, Romeo, Cruz ja tütar Harper

Imelikud isud: Suitsulõhe. Victoria jalgpallurist kallim David Beckham pidi kogu naise rasedusaja koju tooma suitsulõhet. “Ta võis seda lõpmatult süüa!” räägib mees.

Sünnitus: Kõik Victoria lapsed on ilmale tulnud keisrilõike abil.

Kuidas saada vormi? Victoria ei ole kunagi teinud saladust sellest, et hea figuur on talle oluline. Kuid mis on tema figuuri saladus peale sünnitusi, selle jätame abikaasa Davidi spekuleerida: “Victorial on vedanud, ta polegi kunagi rasedusega palju kaalu juurde võtnud.  Ta on terve ja tugev ja ma olen tema üle uhke. Ka tema beebikilod kaovad kiiresti ja see teeb heameelt eelkõige temale endale.”

Victoriat aitas beebikilode kaotamisel  ka kuulsuste seas populaarne eratreener Tracy Anderson, kelle valvsa silma all naine trenni tegi. Endine vürtsitüdruk lisas, et ta kasutab oskuslikult ka rõivaid ja kingi, et näidata ennast tegelikkusest saledamana.

 

 

Cate Blanchett

Lapsed: Pojad Dashiell, Roman ja Ignatius Martin.

Rasedus: “Naljakas, et ma sain oma rasedusest teada peale seda, kui olin mänginud rasedat filmis Life Aquatic. Ma proovisin endale ette plastikust beebikõhukesi, kui järsku minestasin. Kui ärkasin, siis arvasin, et olen saanud mingi kohutava viiruse, kuid tegelikult oli see märk vaid sellest, et saan ka ise emaks!”

Imelikud Isud: Hapukurgid ja jäätis.

Sünnitus: Cate’i poeg Roman tuli ilmale peale pikka sünnitust Londoni erakliinikus.

Kuidas saada vormi? “Ma ei taha isegi mõelda selle vormi saamise jama peale. Emaks olemine on piisav trenn minu jaoks.”

 

 

Catherine Zeta Jones

Lapsed: poeg Dylan ja tütar Carys

Rasedus: “Esimene kord oli mul lihtne, kuid teine kord sünnitama minnes oli see minu jaoks tõeline katsumus. Ma olin tõsiselt hirmul, sest teadsin, mis mind ees ootab, ma teadsin, kui valus see kõik on. Esimesel korral ma lihtsalt läksin ja tegin selle ära!”

Imelikud isud: Kurgid ja Marmite džemm. “Ta oli hull Branstoni kurkide järele,” räägib Catherine’i abikaasa näitleja Michael Douglas. “Ta saatsis mind neid otsima ja uskuge, see ei ole lihtne ülesanne, eriti L.A-s ja New York’is.”

Kuidas saada vormi? “Raseduse ajal püüdsin ma süüa hästi, et energiat saada. Seega olin ma päris palju juurde võtnud. Peale sünnitust loobusin kohe šokolaadist, koogikestest ja kõiksugustest kommidest ja küpsistest. Kui olin piisavalt kogunud, sundisin end trenni minema. Kodus tegin joogat, mis annab mulle tohutult energiat.”

 

 

Courteney Cox

Lapsed: tütar Coco, kes sündis kaks päeva enne näitlejanna 40. sünnipäeva!

Rasedus: “Minu rasedus ei olnud nii raske, nagu ma arvasin, et see võiks olla, kuid kindlasti ei ole see olnud ka nii kerge kui kahekümneselt, “

räägib naine, kes jättis päevapealt Atkinsoni dieedi pidamise ning joomise, kui sai teada, et ootab last.

Sünnitus:  Coco Riley Arquette sündis Los Angelese haiglas peale kaheteisttunnist sünnitust.

Kuidas saada vormi? “Mina harrastan Budokoni. See on treening, mis hõlmab endas nii joogat kui ka võitluskunste. Panin ka tähele, et rinnaga toitmine aitas kilosid kaotada.”

 

 

Sarah Jessica Parker

Lapsed:  poeg James ja surrogaatema abil saadud kaksikud Marion Loretta Elwell ja Tabitha Hodge Broderick.

Rasedus: “Minu jaoks oli see üsna raske.  Ma ei tahtnud end enam peeglist vaadata, sest mulle tundus, et see on imelik. Mul oli imelik end vaadata suure kõhuga. Ja ma ei saanud aru, kui jube see on, kuni minu abikaasa astus vannitoa uksest sisse ja nägi mu kõhtu. Tema tardnud pilk ja punastades lausutud sõnad: “Issand, kui suur sa oled!”, ajavad mind siiani naerma.”

Imelikud isud: Rämpstoit. “Ilmselt olen ma ainus naine, kellel need isud jätkuvad ka peale sünnitust…”

Sünnitus: James Wilke Broderick sündis Lenox Hill haiglas Manhattanil, peale üheksatunnist sünnitust.

Kuidas saada vormi? “Minu vend on eratreener ja tema treenis koos minuga. Kindlasti on abiks ka rinnaga toitmine ning jooga. Peaasi on mitte üle pingutada ja masendusse sattuda, kui kilod ei kao nii kiirelt kui loodad.”

 

allikas: ivillage.co.uk

 

 

Triin Tisler