KIRSTI TIMMER hoiatab inimesi: koroonaviirusel tuleb kaks lainet veel

Eriolukord Eestis peaks praeguse seisuga läbi saama 1. mail.

Tagasi artikli juurde

5 kommentaari

 • Steve Hoffman

  Steve Hoffman

  Tere daamid ja härrad.
  Kas vajate rahalist abi?
  Paljud inimesed otsivad seal rahalist abi, kuid nad ei tea, kuidas seda teha.

  Kas teate, et saate oma rahalise olukorra lahendamiseks taotleda laenu ja saada laenu vähem kui 24 tunni jooksul? Mõni inimene võib arvata, et laenu saamine on keeruline, kuid ma vajan, et te teaksite, et minu ettevõttelt on laenu saamine väga lihtne, kuna püüame muuta laenamise lihtsaks, mugavaks ja taskukohaseks.

  Pakume paindlikke ja mitmekordseid laenuvõimalusi, sealhulgas tagatud ja tagatiseta laene, pikaajalisi ja lühiajalisi laene, mis on kohandatud teie rahalistele vajadustele.

  Meie teenus on väga kiire, usaldusväärne ja usaldusväärne ning saate laenata kuni 20 miljonit eurot subsideeritud intressimääraga 2,5% aastas. NoviCap on õige ettevõte, kellega ühendust võtta, kui teil on kiiret laenu vaja.

  NoviCap pakub finantseerimislahendusi.
  Pakume igasuguseid finantsteenuseid, näiteks ärilaen, isiklikud laenud e.t. Pakume 24-tunnist maailmatasemel laenuteenust.

  Laenu saate oma telefoni või sülearvuti kaudu taotleda igal ajal ja igal pool omale sobivas kohas, peate vaid võtma meiega ühendust
  E-post: (novicapfinancialservices@gmail.com) VÕI
  Kirjutage meile WhatsApp kaudu: +31642117819.

  SEE LAEN on kõigile kättesaadav!
 • Marje Pent

  Marje Pent

  Lgp.Kristi,kust oled need ennustamis võimed omale omandanud?Mäletan teid ETV ajast ja ei jäänud meelde kül midagi erilist.Praegu arvan,et olete üks soolapuhujatest ja lihtsalt kerge raha teenijatest(vabanad see on minu arvamus 74 a.ne).Selliseid tarkpäid kerkib igapävaselt,kui metsas seeni.
 • Melina Wilkinson

  Melina Wilkinson

  Hi,

  We're wondering if you've ever considered taking the content from tv3.ee and converting it into videos to promote on Youtube using Content Samurai? You simply add the text and it converts it into scenes that make up a full video. No special skills are needed, and there's access to over 1 million images/clips that can be used.

  You can read more about the software here: https://turntextintovideo.com - there's also a link to a totally free guide called the 'Youtube SEO Cheat Sheet', full of fantastic advice on how to help your site rank higher in Youtube and in Google.

  Kind Regards,
  Melina
 • Arnold Tokko
 • Kahjuks

  Kahjuks

  Ei tohi jätta valveta praeguseid piiranguid, sest viiruspuhang peab ka alanema, kahjuks see aina tõuseb. Alles aasta teisel poolel hakkab olukord paranema, aga tagajärjed on väga valusad

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!